Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lakásfelújítás van nálunk...

Lakásfelújítás van nálunk ezért egy szobába kényszerültünk a három gyerekkel. A párom teljesen ki van akadva ezen. Szerintetek normális, hogy ilyenen idegesíti magát?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 09:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem,


de ha nem ehhez szoktatok hozzá, akkor okozhat feszültséget...


Gyerekkoromban építkeztek a szüleim, amikor 1 szint költözhetővé vált, akkor meg is tettük, hiszen az albérlet már akkor is sok volt, 2,5-6 éves koromig 4-en egy szobában laktunk, nem csak 1-2 hétig... A nappaliban még pluszban a nagymamám...húzós volt, főleg a szüleimnek...


Csak átmeneti, felesleges ezen görcsölni...min aggódik? Min idegeskedik?

2013. aug. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%

gondolom nem tapsol örömében, hogy úgy kell majd dolgoznia menni, hogy kialvatlan.

Igen, normális.

Gondolom neked meg nem kell dolgoznod menni, ezért nem érted ezt...

2013. aug. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Maximálisan megértem.... én 20 éves koromig éltem úgy, hogy egy szobában voltunk 4-en. Gondolhatod. :-(

Főleg, ha hosszú időről van szó, tényleg, mennyi ideig kényszerültök így élni?

Esetleg a nemi életeteket félti?

2013. aug. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miért lenne kialvatlan?
2013. aug. 16. 09:10
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Tudhatta előre,amikor belekezdtetek.

Nekünk csak kettő van,2 és 4 évesek,de havi 1-2 alkalommal bekéreckednek az ágyunkba és 4-en alszunk a franciaágyon.Párom sosem morgott még,hogy olyankor nincs szex,mióta megszülettek,elsők a gyerekek.

N

2013. aug. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Normals, igen. Mi den embernek szüksége van maganszferara. Öt embe egy szobában eseten e lehetetlen.
2013. aug. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

Ez csak átmeneti, max 1 hét, 1 hét az semmi, nehogy már annyi tartás ne legyen az emberben, hogy a saját gyerekeivel nem bírja ki 1 egész hétig egy szobában...

Nyaraláson hány szobát vesztek ki? Mert mi akkor is mindig 1 et vettünk ki, volt, hogy 2 hétre...


Persze én sem szeretnék mindig így élni, de ilyenkor úgyis minden kényelmetlen (szekrények lefóliázva, por van nem lehet főzni...mosni stb...)


Ráadásul nlunk ilynkor mindenki szabadságot vett ki, hogy gyorsabban végezzünk...

2013. aug. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nálunk kb egy hónapról van szó, le kell verni a vakolatot, falat felhúzni stb. Nyaralni nem járunk.
2013. aug. 16. 09:25
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Húha, az rengeteg idő. Simán normális, hogy idegesíti magát. Esetleg időnként nincs lehetőség, hogy a gyerekek máshol aludjanak, ha csak pár napot? Én is rosszul lennék.

Amúgy hány évesek a gyerekek? Átalusszák az éjszakát?

3-as voltam.

2013. aug. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A gyerekek már nagyok, ha kicsik lennének akkor nem is tenném őket külön szobába.
2013. aug. 16. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!