Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális? Anya megtudta,...

Ez normális? Anya megtudta, hogy eljegyezték a nővéremet és azért sír, mert "nem osztozhat apával az örömön" (elváltak)?

Figyelt kérdés
Szinte nem is örül annak, hogy eljegyezték tesómat...
2013. aug. 9. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Igen, valószínűleg nem tud túllépni a saját sérelmein. Elég szánalmas, bár szánni való is egyben.
2013. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem könnyű ez neki
2013. aug. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális!

Nekem már az is elég lenne a síráshoz, ha csak úgy mellesleg megtudnám, hogy a leányomat eljegyezték.

Ez annak idején családi esemény volt, a szülőktől, leginkább az apától kérték meg a leány kezét. Az ember életében ez egy sorsforduló, és ezt megélni a szülőknek sem mindennapi dolog. Nem csoda, hogy ez fáj anyukádnak, hogy sem ő, sem pedig az menyasszony apja (férje) nem volt jelen az eseményen, sejtem, hogy nem csak azért sírt, mert a apa nem volt jelen.

Sírtam volna én is...

2013. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából így történt a dolog: A testvéremet külföldön lakik, itt jegyezte a el a barátja. Anyukám pont felhívta, és így mondta el neki tesóm, és ezután kezdett sírni.
2013. aug. 9. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Azt én eléggé visszatetszőnek tartom, hogy vki egy ilyen eseménynél is a saját gondján bőgjön és hisztizzen. Inkább biztosítaná a nővéredet arról, hogy örül neki, ehelyett magát sajnáltatja, hogy neki milyen rossz, hogy elhagyta a férje... uramisten. Ennyi önző embert...
2013. aug. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha rosszul értelmeztem, és az a gond, hogy nem voltak jelen, az megint más kérdés. Az is egy kicsit önző, de más kategória.
2013. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

más kategória...

az ember felnevel egy gyereket és azon kapja magát, hogy az egyik nap veszi a sátorfáját és világnak indul, boldogulás céljából. Innentől fogva átrendeződik az élete az embernek, és akkor tudja meg igazán, hogy mit jelent az a szófordulat, amit a mesékben már sokszor hllott, de igazából nem tudta értelmezni: "...és akkor fájdalmában meghasadt a szíve..."

2013. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!