Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Árt egy gyereknek, ha meztelen...

Árt egy gyereknek, ha meztelenül látja a szüleit?

Figyelt kérdés

A férjemmel imádunk meztelenül aludni. Úgy gondoltuk, ezzel a szokással akkor sem hagyunk fel, ha gyereket vállalunk, de nem tudom, milyen következményei lennének.

Persze, amikor a pici már elég idős, megmagyaráznánk neki, hogy ez természetes. És persze nem csinálnánk a gyerek előtt semmiféle huncut dolgokat.


2013. aug. 17. 13:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%

Teljesen természetes a testünk ruhátlan állapotában, a társadalmunk ilyen szégyellős és fura, valóban káros dolgokat természetesnek tart, de egy pár meztelen női mell már skandalum... Sosem értettem ezt.

El nem tudom képzelni, hogy egy kicsit sokkoljon, ha meglátja, mije van a fajtársainak. A "semmi huncutság" kitétellel viszont egyetértek, akkor is, ha az állatvilágban azt sem rejtik el... Az a pár magánügye.

2013. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
#1: Ez ebben a formában azért nem igaz, már néhány évesen is érdeklődők a gyerekek ilyen irányban, igaz, ez inkább kíváncsiság, nem a szex érdekli őket, csak a másik különbözősége. A kisgyerek szereti felfedezni, megismerni a dolgokat.
2013. aug. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt,de tök feleleges.A takaró betakar,tehát aludhatsz meztelen.Ha meg felkell kelned vécére,akkor minimum egy törölköző legyen nálad.
2013. aug. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!