Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom szerint én alkalmatlan...

A párom szerint én alkalmatlan vagyok a gyereknevelésre. Hiába szólok rá nem fogad szót de a páromtól tart. Nem lesz a gyereknek semmi baja ha az apja szigorú vele?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 18:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%

Nem,akkor lesz következménye felnőttként,ha olyan engedékenyek vele,mint te vagy.


Lásd ők lányt nem akartak,engem és nagyon durván neveltek,picike kis fiútesóm agyon lett kényeztetve,hát már jó 30-as de egyszerűen képtelen eltartani magát,mindent tálcán elvár,de már nagyon lezüllött egzisztenciálisan,hogy nem képes semmire és mindent mástól vár.

Én viszont úgy megedzőttem mellettük,hogy szinte a jég hátán is megélek.

Ja és én jól tanultam ,míg a tesóm rossz tanuló volt,de neki ezt is lehetett csak tapsolták,felnőttkorában nem sok előnye származott belőle.

2013. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
Ha csak szigorú (és nem bántja!) abból nem. Az már más kérdés, hogy mennyire jó az, ha csak félelemből fogad szót és milyen viszonyuk lesz később, ha tart az apjától.
2013. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem üti, akkor nem lesz baja belőle. Valakinek meg kell nevelni a gyereket.
2013. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

En szo szerint felek az apamtol es sokszor mondja anyanak, hogy aalkalmatlan a gyereknevelesre. Szoval ugyan ez a szitu.

Mindenki mashogy viseli az ilyet. En sokszor nyugodtabb vagyok, ha nincs itthon. Ha szeretnek valamit akkor felek tole megkerdezni.

Pl. Multkor beteg volt a kutyam es nem mertem neki szolni..inkybb felhivtam anyat, hogy jojjon haza es menjunk a dokihoz. Ha valamiert merges ram akkor nem egyszer zartam magamra az ajtot meg lenyugszik, mert kepes megutni. Lehet, hogy nalatok ennyire nem veszes a helyzet, de semmikeppen nem jo a gyereknek. Hany eves?

15L

2013. júl. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Amit az elottem szolok irtak az mind igaz.. Pont azert irtam, hogy nem mind1 mennyire szigoru. De, ha retteg az apjatol az nem jo. Ha csak nincs agyonkenyesztetve a gyerek ott mar mas a dolog...
2013. júl. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Rá szokott kiabálni de ha már ránéz a gyerekre ő már abbol is ért. Egyszer verte csak meg.
2013. júl. 10. 19:18
 7/33 anonim ***** válasza:
86%
Az nem baj ha szigorú a férjed, ha más helyzetekben a szeretetét is ugyanúgy kimutatja, fontos, hogy a gyerek érezze, hogy szereti mindkét szülője.
2013. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
96%

Miért kérdező szerinted az a jó,ha a gyereked nem fogad szót és keresztül néz rajtad,mint írtad?


Hát jó ha a gyerek valakitől megtanulja a normákat és,hogy az embernek alkalmazkodnia kell,kell oda a férjed,ha nem viszi túlzásba a szigort.

2013. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
57%
Csak nekem bántó, hogy az, aki valószínűsíthetően 24/7-ben van a gyerekkel, "alkalmatlannak" van nevezve, mert a gyerek próbálgatja a határait vele? Engem nagyon sértene, ha a férjem ilyet mondana nekem. Te hogy vagy ezzel?
2013. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
55%

Azt szólom hozzá,hogy fogalmad sincs arról a fogalomról,hogy mi az az önkritika,ha ilyent mondanak nem megsértődik az egom,hanem az első reakcióm nekem már az,hogy gondolkodom a másik nézőszögén,nincs e vajon igaza.


Persze már 40 éves vagyok és nem az ész nélkül mindenen megsértődő ego-m irányít.

2013. júl. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!