Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más velem egyidős lányokat...

Más velem egyidős lányokat hogy szoktak megbüntetni a szülei?

Figyelt kérdés
engem vagy elfenekelnek fakanállal vagy kapok pár pofont titeket hogyan büntetnek? 12/l

2013. aug. 21. 16:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Pfú, szegény te. Nálunk vagy szobafogság van, vagy tv, számítógép megvonás, kevesebb/nulla zsebpénz, vagy több házimunkát kell végeznem.
2013. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Plusz házimunkát kaptam nagyon ritkán, szerencsére nem volt szükség büntetésre.


Szobafogságot, ha nem értem haza a megbeszélt időre (1 percet sem lehetett késni, inkább érjek hamarabb haza, mint késsek)

2013. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
81%
Engem nem szoktak büntetni, de érdekelne, hogy hogy vernek fakanállal?:oo És miért?
2013. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Engem ennyi idősen apám azzal büntetett, hogy jól megpofozott, illetve rám vágott egy hatalmasat, vagy a falhoz csapott. Csak annyi volt a tévedés az egészben, hogy mintagyerek voltam még tiniként is, szóval lényegében a semmiért vezette le rajtam az agresszióját.
2013. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Szobafogság nem volt, mert nem volt szobám, meg amúgy sem mehettem nagyon sehova, net, TV, számítógépről maximum álmodtam.

Anyám kettőnk mellett teljesen idegbeteg lett, mert apám a gyereknevelésbe egyáltalán nem szállt be.

(amikor összeházasodtak és előtte is közölte anyámmal, hogy nem akar gyereket, de anyám CSAKAZÉRTIS összehozta, ráadásul ikrek vagyunk, szóval ezért 3an szívtunk).

Fegyelmezni nem tudott egyik sem, de üvölteni megütni azt igen. Szaladgálásért, rossz tanulmányi eredményért (3-as)

volt hajtépés, pofon, nyakleves, fakanállal ütlegelés.

Mesés volt :(((

Amikor most már családi összejövetelekkor az égig magasztalnak a remek sport teljesítményünkért, a remek munkánkért és stb-ért akkor folyton kiakadok, hogy támogatás az nulla volt, de agyba főbe csépelni aztán lehetett, akkor aztán szánják bánják, értsem meg...

Olyankor csak a gyűlölet és a lenézés süt rólam, a gyereknevelésben semmi esetre sem fogom kikérni a véleményüket, de hála Istennek 100 km-re laknak, úgyhogy nem látogatjuk egymást sűrűn, de nem is fogjuk.

Bocs, hogy hosszú lett, de egy gyereket sem kellene ütni.

27/L

2013. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
12 évesen engem is vertek, most 14 évesen gépelvonás, telefonmegvonás volt, 15 évesen rájöttek,hogy az a legnagyobb büntetés ha egy óráig kint kell gazolnom velük, de ezt hamar megoldottam kollégiummal :D
2013. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

én soha nem kaptam még büntetést,se szobafogságot , se pofont, semmit

,13/l

2013. aug. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
40%
Most 14 éves vagyok. Már elég régóta nem kaptam semmi büntetést, mondjuk nem is adtam rá okot. Habár régebben volt, hogy szerintem ok nélkül kaptam. Rossz pillanataikban semmiségekért is kaptam például összetörtem egy poharat. Én mindig csak pofont kaptam. Előtte volt úgymond választásom, hogy takarodjak el, de én nem mentem, mondhatni vártam a büntetést. Volt amikor valóban megérdemeltem, de olyan is amikor szerintem nem adtam okot arra, hogy megüssön. Egyszer már az orrom is vérzett, ez volt az utolsó eset. Azóta nem kaptam büntetést. "Meg is komolyodtam", ha lehet ilyet mondani, előtte sokat hisztiztem, de azóta nem csináltam semmi hülyeséget. Lehet, hogy jót tett :) Én nem haragszom rájuk mert így visszagondolva, ha nem is mindig, de sokszor igazuk volt és megértem.
2013. aug. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%

Még mindig 8. vagyok.

Nálunk olyan, hogy szobafogság vagy eltiltás valamitől nem volt soha. Viszont sok osztálytársamat internet, telefon megvonással büntetik. Valamint, hogy nem találkozhet senkivel x időn keresztül.

2013. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Nekem semmilyen büntetés nem volt.

Apám soha nem emelt rám kezet, anyám meg néha adott egy nyaklevest, de az igen ritka volt meg nem is komoly.

Veréssel nem lehet nevelni a gyereket....

2013. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!