Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aki borzasztó fájdalmas,...

Aki borzasztó fájdalmas, leépüléssel vesztette el az édesanyját és tehetetlenül várta azt a bizonyos telefont a kórházból, mond TE hogy élted túl az érzéseket amik ilyenkor kavarognak? (még nem csörgött a telefon)

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekfejjel örültem, hogy már nem szenved. Persze a hiánya fájt.
2013. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
imádkoztam.
2013. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Apuval éltem át. Majd meg őrültem.Ő nem ment el amig haza nem hoztuk a korházbol. Senkinek se kívánom de...igen valahol én is örültem amikor a nyugodtságot láttam az arcán és nem a fájdalmat rettegést.
2013. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Borzalmas érzés. Ebbe kicsit halott szerettei is belehalnak.
2013. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%

mi a feneert nem vagy mellette hogy lehet egy haldoklot egyedul hagyni??? szamomra erhetetlen.

menj szaladj ulj melle fogd a kezet beszelj hozza segisd a bucsut ettol az elettol

2013. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

5.

Kiküldenek a szobából.

2013. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy hogy hány éves vagy. Minden életkorban másképp dolgozzuk fel. Felnőtt korra már kifejlődik valami lelki immunitás, de kamaszkorban például másképp megy. Így, megvénülve pedig azt mondom, hogy minden úgy van, ahogy lennie kell, és nem lázadozom, mert ha hőzöngenék akkor sem változna semmi. Belenyugszom.
2013. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi is hazavittük az apukámat, majdnem 2 hétig volt még velünk, az utolsó 2 nap már egyáltalán nem volt magánál. Nagyon nehéz volt, de legalább vele voltam és picit segített az a tudat, hogy neki már nem kell szenvednie...
2013. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kedd reggel jött a telefon, tudtam, h reggel fog meghalni. Megéreztem :S

Előtte hétfőn, még itthon, mikor az orvos már elment, de még vártuk a mentőt, elbúcsúztam tőle... Tudtam, h utoljára fogom a kezét és hogy utoljára beszélek vele:-( Úgy sírtam! Megkérdeztem tőle, h jó gyereke voltam-e, büszke-e rám, jól végeztem-e a dolgom. És megmondtam neki, hogy én azt szeretném, ha velem maradna, de ha ő úgy dönt, hogy el akar menni, elfogadom. És azt kérem, h nagyival vigyázzanak rám...

Bennem az volt folyton, hogy nem igazságos! Annyi mindent nem kapott meg szegény az élettől, annyi mindent szerettem volna még vele csinálni! Viszont iszonyatos fájdalmai voltak már a végén. Nem ezt érdemelte!! Nagyon nem!

Nekem az segített sokat, hogy el tudtam tőle búcsúzni.

2013. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nehezen. Amíg lehetett, vele voltam, de minden alkalommal mikor mentem hozzá, azt néztem a folyosón, hogy a paraván kint van az ajtó előtt, vagy sem. Minden eljövetelkor úgy éreztem, holnap már az üres ágyat fogom látni. Vártam már, hogy megszabaduljon a fájdalmaktól, közben imádkoztam még egy kis időért, amit vele lehetek. Nehéz volt. Most sem könnyebb.

Erőt kívánok, sok erőt neked.

2013. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!