Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aki borzasztó fájdalmas,...

Aki borzasztó fájdalmas, leépüléssel vesztette el az édesanyját és tehetetlenül várta azt a bizonyos telefont a kórházból, mond TE hogy élted túl az érzéseket amik ilyenkor kavarognak? (még nem csörgött a telefon)

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 20:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Apával éltem át. Ő itthon halt meg, mikor suliban voltam. Megéreztem. Volt egy pillanat mikor fordult velem a világ, majdnem összeestem (elkaptak). Abban a pillanatban tudtam... Hazaértem, és anya már kisírt szemekkel várt a kapuban.

Én nem sírtam, nem lázadtam, nem höbölögtem. Nagyon szerettem apát, és a mai napig borzalmas a hiánya. De feltudtam készülni, tudtam hogy mi fog történni, és igyekeztem elfogadni és erős maradni. Ha másért nem is, akkor anyáért.

2013. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ejjel nappal mellette voltam meg a rendorok sem tudtak volna kitenni az agya mellol a szemelyzet hagyta .Apoltam beszeltem hozza simogattam mosdattam a szekben aludtam ott mosakodtam enni alig ettem.

Aztan elment csondben ott voltam szemet kinyitotta ram nezett es elment.

Soha soha nem szabad egy haldoklot egyedul hagyni orizni kell hiszen fel es szenved.

Egy normalis korhaz megengedi ott legyen valak hiszen o atveszi az o munkajukat nekik is konnyebb igy.empatia azert van mindenhol.

2013. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lehet a ti kórházatok megengedi. A miénk meg nem engedte. A kisgyerekek be sem mehettek a szobába.
2013. aug. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az 5.válaszadónak üzenem mielött még felháborodna teljesen miért nem fogom a haldokló kezét,HÁT AZÉRT mert kilóméterekre vagyunk egymástól és én itthon vagyok pár hónapos babámmal aki házhoz köt a szoptatás miatt és nem citálnám kórházba ÉS mielött eszedbe jutna NEM NINCS aki addig vigyáz rá!!Egyedül vagyok és ezért olyan tehetetlen az egész azért akartam itt emberekkel beszélni,hogy egyáltalán lehessen kivel ezt a témát valakikell begbeszélni. Ezért is írtam,hogy /tehetetlenül várni a telefont/
2013. aug. 22. 11:33
 15/15 A kérdező kommentje:
Isten lássa lelkem minden nap felhívom még egyáltalán magánál van és azon vagyok még IDŐBEN láthassam még és megfoghassam a kezét,de az élet nem ilyen egyszerű ugyhogy kérek mindenkit most ép nem bunko megjegyzésekre van szükségem!! A többieknek köszönöm,hogy megosztották rossz élményüket,így legalább érzi kicsit az ember,hogy sajnos senki sincs könnyű helyzetben.Igaz én is tartok tőle a végén vagy nem érek oda vagy már be se engednek minket.Nem tudom
2013. aug. 22. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!