Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire gáz, ha 23 évesen...

Mennyire gáz, ha 23 évesen még szülőkkel élek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 26. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Semennyire. Miért tartanál fenn egy külön lakást, vezetnél külön háztartást, a nem szükséges.

Csak m,a hiszi mindenki, hogy feltétlenül külön kell élni ennyi idősen a szülőktől.

2013. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Semennyire sem. Sokan 33 éves korukban is.


Ha megteheted, akkor inkább takarékoskodj, és ha lesz párod, akkor költözzetek külön, ha addig nincs lehetőséged.

2013. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
semennyire, az viszont gáz, hogy szerinted gáz.
2013. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2.: van barátnőm és 3., részben ezért érzem gáznak :)
2013. aug. 26. 20:00
 5/8 anonim válasza:
87%

Nem gáz, de törekedni kell, hogy az ember el tudjon otthonról költözni.

33 évesen már azért nem egészséges a szülőkkel lakni.

2013. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Semennyire.


Tegnap kapcsolgattam a tévét, valami 30 fölötti nő szenvedett,nem mert elmondani a szüleinek, hogy pasija van és terhes. Na, majd az lesz gáz. Ennyi idősen velük lakni még nem :)

2013. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon gáz. 10 évesen már illik elköltözni és önálló életet élni.
2013. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
szerintem nem gáz. én is 23 éves vagyok. már elköltöztem a szülőktől. valamelyik nap csak poénból bevágtam anyámnak hogy lehet visszaköltözök (eszem ágába nincs). erre az volt a válasza hogy szóljak előtte mert akkor elköltözik. na ez a gáz... :(
2013. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!