Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen szülő az ilyen? Hogy...

Milyen szülő az ilyen? Hogy képes valaki a gyerekét bántalmazni, akár nyílt helyen?

Figyelt kérdés

NEM provokációnak szánom, csak elképedtem.


1:25-től kezdődik


https://www.youtube.com/watch?v=XOo1Ee1g6dY&list=HL137767411..



Lerángatta a földre, plusz bele is rúgott egyet, a videó végén meg látni, hogy még az anyukának áll feljebb.


Most az, hogy valaki néha ad egy nevelő célzatú pofont, az egy dolog. De szerintem ez már eléggé túlzás.


Vagy mit gondoltok?



2013. aug. 28. 09:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Idiota allat
2013. aug. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
mefpofoznám az utcán ha látnék ilyet az biztos
2013. aug. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szóhoz sem jutok!!!
2013. aug. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%
Dehogynem provokáció.Nyilván minden embernek ugyanaz a véleménye erről az embernek nevezett valamiről...
2013. aug. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%
A gyereket nem lerángatta, hanem hisztizett és ahogy próbálta megfogni a földre vágta magát. A rúgás se ha megnézed jobban, nem rúgás volt. A kisfiú a földön hisztizett. Anyuka gondolom ki volt a szokásos hisztitől, nem volt agresszív, mert látszik, hogy valami nasit odaad a kezébe.Én is volt, hogy a hisztiző fiamat hagytam a földön és kiakadtam, amikor rám szóltak, hogy miért nem vigasztalom, azért nem babusgattam olyankor, hogy vegye észre, azzal nem megy semmire. kétszer megcsináltam, azóta nem fetreng.
2013. aug. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
5-össel egyet értek, látni, hogy nem lerángatta a földre. Mondjuk az, hogy arrébb rúgja, azért gáz. Látni, hogy a gyerek hisztizik, ahogy lent marad a földön, stb.
2013. aug. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
16%

Ő az anyja. Engem nem érdekel, hogy hogyan neveli.

Mindenki söpörgessen a saját háza táján.

2013. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
31%

ha így linkeled,akkor mindjárt 1.25-nél indul el :


[link]

2013. aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
25%
Nem állat, az nem tesz ilyet kölykével. Szadista a nő - a rúgásból látszik - az ugyanis semmivel sem magyarázható.
2013. aug. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, az én anyám tényleg vert, erőből, dühből, nem csak egyszer-kétszer vert a se..emre, hanem folyamatosan dühből ütlegelt, mikor mi akadt a kezébe, de puszta kézzel is ütött 15 éves koromig. A legapróbb dolgokon is úgy felhúzta magát (hapsizott, boldogtalan volt, frusztrált sz.r élete volt), egyből mindenért nekem jött, h azóta is tudat alatt félek anyámtól, pedig már felnőtt vagyok (24).


A videó ehhez képest nulla.

2013. aug. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!