Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy néha azt...

Normális, hogy néha azt kivánom, hogy haljon meg az apám?

Figyelt kérdés
Utálom őt és ezt kivánnom ,de mindíg meg bánom ,de ez nem fog soká tartanni a megbánás dolog...Kezdjük ott ,hogy sosem támogattot egy szép szava se volt hozzám.Megkeserítette az életem folyton részegeskedik és ,akkor folyton kezdeget és bánt minket az anyámmal!Mondtam az ,anyunak ,hogy váljon el már tőle ,de meg se halja!Nagyon sokszor megvert én már nem bírom ezt tovább úgy beszél velem mint egy disznóval még ,akkor is mikor nem részeg.Ma is mondtam az anyunak ,hogy megyek megcsináltatom a hajam holnapra és ,hogy igyen lesz és meghalotta és elkezdett engem mindennek lehordanni ,hogy egy fo.sos csípás p. vagyok és ,hogy egyszer úgy megver ,hogy bele halok és nem érdekli ha ezért becsukják.Majd miután megtanultam mentem nézni a tv-t és fáztam ezért betakarodztam és oda jön és elkezd kezdegetni ,ho te csíra még egyszer ezt a takarot fogod használni agyon verlek stb..és miatta nincsenek barátaim nem mehetek sehova és nem barátkozhatok nem bírom tovább :(

2013. szept. 12. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem normális.
2013. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Hány éves vagy? Ha betöltöd a 18-at már nem tehet semmit, akár el is költözhetsz, és kikerülsz a zsarnoksága alól. Nem muszáj pasival összeköltözni, többen lányok is kivehettek majd egy albérletet, ha már dolgozol. Talán ez erőt ad. Én is voltam így. Sajnos sokat sérültem apámtól. Ne arra gondolj, hogy bárcsak meghalna. Próbáld ezt az energiát inkább abba fektetni, hogy jobban tanulsz pl. hogy jobb melód legyen és könnyebben megállj majd a saját lábadon. És csak akkor kelljen találkoznod vele, ha te meglátogatod.
2013. szept. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Normális.
2013. szept. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Az apád sem normális, szóval ne hibáztasd magad. Engem imád a kölköm.
2013. szept. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Normális!

Nem megölni akarod,csak szeretnéd,ha eltűnne az életedből,mert megkeseríti...nekem egy alkoholista,agresszív apám volt(tv kábellel vert hurkásra,mert 7 évesen rosszalkodtam,olyat bevert,hogy eleredt az orrom vére,csak mert nem fogadtam szót),nem tagadom,én is sokszor kívántam a halálát....teljesen tönkretette az életemet,voltak öngyilkossági kísérleteim,pszichológushoz járok,és kb köszönünk egymásnak max,ilyen a kapcsolatom vele 15 év után...nem tudtam neki megbocsájtani azóta se szar "férfi",és szar apa...

2013. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Az én apám is alkoholista, de már nem él velünk. De így távolról így gyűlölöm, mert egy szar ember.
2013. szept. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Jól elhelyezett ütés a hasfalra, májra és vesére. Utána lehetne vele komolyan beszélni bármilyen felmerülő jövőképről, ami őt nem tartalmazza.
2013. szept. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez nem apa szerintem. Sosem bántom a gyerekemet, hanem inkább azon dolgozom, hogy mindent meg tudjak neki adni.
2013. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.


Az én apám is ilyen, azzal a kivétellel, hogy nem iszik, de minden másban kiköpött apukád. Néha én is eljátszok a gondolattal, hogy álmában megfojtom egy párnával. Persze, soha nem lenék képes ilyesmire, de már lassan túl megy minden határon, ahogy bánik velünk. Elég egy rossz szó, egy rossz mozdulat, és apukám annyira kikel magából, hogy még a harmadik szomszéd is tisztán megérti, hogy mit üvöltözik. Én rendszeresen egy naplopó senkiházi vagyok, egy katasztrófa, aki visszataszítóan néz ki és folyamatosan csalódást okoz. Anyukámat, ha olyanja van, simán felpofozza. Fiatalabb kormoban engem is ott ütött, ahol ért, ez mostanra úgy-ahogy, de abbamaradt. Elég volt egy rosszabb jegy, vagy egy zokszó a szomszédoktól, ismerősökől, apukám kérdezés nélkül nekem esett.

Nem is ez a mondanivalóm lényege, hanem az, hogy az ilyen ember maga alatt vágja a fát. Az idő úgyis neked dolgozik, pár év, és elhúzhatsz otthonról. Apukád meg öregkorára szépen egyedül marad, senkije nem marad, ha továbbra is így viselkedik, mindenki el fog fordulni tőle, ennél nagyobb büntetést aligha mérhet valakire az élet, vagy jobban mondva saját maga.

2013. szept. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van rokonod, akihez mennél szívesen, és aki fogadna is? Vagy már 16? De mégha nem is lennél még 16, esetleg akkor is összejöhet a dolog, végülis bántalmazásokról is írtál. Meg az is lehet, hogy elég lenne csak elindítani a dolgot, lehet ettől anyukád észbekapna, elválna, és vissza is kerülhetnél. A gyámhatóságtól ne félj: ha elég nagy vagy, az akaratod, véleményed már annyira számít, hogy a Te akaratod ellenére nemigen tesznek úgysem semmit, nem erőltetnek Rád semmit, amit Te nem akarnál. A megbízható rokonok, esetleg egyéb megbízható felnőttek körét érdemes átgondolni.


A kérdésre felelve: maga az utálat, meg a halált kívánás, az szerintem is normális, legalábbis a magam életéből kiindulva. Az a nem normális, hogy ilyen rossz viszonyok közt kell élned.

2013. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!