Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kaptam egy Samsung Galaxy...

Kaptam egy Samsung Galaxy Ace-t a 12. szülinapomra. Gyűjtöttem telefonra, egy minire de miután apu megtudta vett nekem egy acet. Bővebben lent?

Figyelt kérdés
Szerintem nem érdemlem meg annyira, és próbáltam visszaadni. De hajthatatlanok. Félek hogy elkényeztetnek. Tavaly is a matekom négyes lett. Mit tegyek?
2013. szept. 12. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Amig tudataban vagy annak, hogy elkenyeztetnek, addig minden ok. A gond akkor kezdodik, ha mar termeszetesnek veszed ezeket a dolgokat, vagy sot, koveteled.


De legjobb ha beszelgetsz kicsit a szuleiddel.

2013. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha téged ez annyira zavar, beszéld meg apukáddal, hogy akkor odaadod a spórolt pénzed, így olyan, mintha te vetted volna.
2013. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Szia!


Szerintem, ha nem akarják kicserélni, egy kevésbé drágább készülékre, akkor fogad el, s azzal próbáld viszonozni ezt az ajándékot, hogy az átlagodat, 4-ről 4,5 felhozod! Szerintem sikerülni fog, s a szüleidnek is tetszeni fog, s neked se lesz lelkifurdalásod!


Üdv két gyermekes Anyuka.

2013. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nincs elég önbizalmad.
2013. szept. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%

"Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció"


Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.

2013. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#1 Oké. Akkor majd beszélek velük.

#2 Megcsináltam. :) Soksoksoksoksok unszolásra elfogadta.

#3 köszönöm a választ! :) Eddig jól megy a matek már van 2 ötösöm, de még nem szabad elbíznom magam. :) A többi tantárggyal Hál' Isten nincs probléma, szóval tudok erre koncentrálni. :)

#4 Miért?

2013. szept. 12. 20:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, vannak szerény emberek, hidd el, én is ismertem pontosan ilyen emberkét, mint a kérdező. A végtelenségig szerénykedett.

Kérdező, hagyd szerintem, csak köszönd meg nagyon szépen, az ajándékot nem illik visszautasítani:) Éppen elég, ha emellett továbbra is kedves vagy velük, segítesz otthon ezt-azt, és jól tanulsz (magadhoz mérten, nem úgy értem, hogy addig hajtani magad, amíg mindenből szín kitűnő nem leszel)

És ne szerénykedj, örülj neki, hogy ilyet kaptál:)

2013. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Négyes vagyok. A szüleid vettek neked valamit, tehát szerintük megérdemled. Te viszont úgy gondolod, nem vagy elég jó ehhez. Ezért gondolom, hogy túl kevés az önbizalmad.
2013. szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Majdnem egy éves kérdést minek kellett kiemelni? Most is kaptál valamit, amit nem érdemelsz meg?
2014. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez kamu kérdés. Ha nem érdemled meg add vissza apukádnak. Vagy tanulj jobban és így háláld meg nekik.
2014. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!