Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz lenne, hogyha a...

Az nagyon gáz lenne, hogyha a családtagjaimtól előre pénzt kérnék a szülinapomra?

Figyelt kérdés
Mindig vesznek apróságokat pl. rózsát, vele csokit vagy ilyesmi, de én most nagyon-nagyon-nagyon szeretnék egy tetoválást (a szülinapom másfél hónap múlva lesz) és nem bírok addig várni, úgyhogy arra gondoltam hogy elkérném előre a pénzt és akkor ez lenne a szülinapi ajándékom így együtt:D De nemtudom mennyire gáz ez??
2013. jan. 30. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy ? ha nem vagy annyi,hogy diákmunkán összeszedd a saját pénzed tetoválásra,akkor én eleve a tetkót ellenezném.
2013. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
17 vagyok, össze tudnám szedni, és mondtam is a szüleimnek hogy ha lenne rá lehetőségem akkor dolgoznék érte, de ilyenkor sehol nem lehet munkát találni:S pedig tényleg szivesebben szedném össze saját erőből, minthogy kéregessek, de sajnos erre nincs lehetőségem:/ viszont ezt a tetoválást már nagyon régóta szeretném
2013. jan. 30. 16:30
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk nem gáz az ilyen. Anya pl. karácsonykor is előre adott 10000 Ft-ot egy hónappal, hogy vegyek karácsonyig valamit, amit nagyon szeretnék. Vagy máskor is volt, hogyha megláttam valamit, akkor megvették szülinapra, karácsonyra, névnapra és le is volt tudva vele a dolog, nincsen semmilyen szabály erre és egyáltalán nem ciki.

Te ismered a családod, hogy ebbe mennyire megy bele és hogy mennyire engedik a tetkót. Nálunk biztos működne, még örülni is szoktak, hogy segíthetnek egy számomra hasznos dolog elérésében legyen az szülinap előtt vagy után, tök mindegy.

2013. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a szüleidet.Ti ismeritek a családotokat!Én nem kérnék mert adnak ha akarnak egyáltalán.
2013. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem simán: megmondod, hogy mire lesz a szülinapod, szeretnéd megvenni az ajándékodat, és akkor majd be is mutatnád nekik, amikor ünnepeltek. Viszont el kell, hogy keserítselek: mivel kiskorú vagy, még nem tetováltathatsz (ha csak nem kisér el egy szülő)
2013. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Eléggé.

Én nem adnék előre pénzt neked. Arra megkérheted őket előre, hogy most csak pénzt szeretnél, ez így okés, de hogy előre elkéred... Na, nee!

2013. jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lányom megindokolná, hogy mire kell neki pénz, akkor megfontolnám, hogy előre odaadnám neki.

Nem olyan biztos, hogy pl. a 17. szülinapra pénzt szeretnék adni neki. Lehet, hogy más ötletem is támadna.


De tetoválást nem engedném neki. Csak a 18. születésnapjára szállnék bele vagy fizetném ki neki. De akkor is megpróbálnám "rávenni", hogy olyan helyre tetováltasson, ahol későbbiekben nem fog látszódni. A legtöbb munkahelyen nem szeretik a tetoválást, főleg úgy nem, ha látszódik akár egy részlet is belőle.

2013. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha kellő az indok, előre odaadnám. Tetoválásra? Na, azt már nem! Még szülinapjára sem kapna egy fillért sem, nem támogatom a hülyeségét.
2013. jan. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Mi az hogy ilyenkor nem lehet munkát találni?! Van 30 szövetkezet minimum 20 ajánlattal.... istenem.!
2013. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezheted, hogy kaphatsz e tetoválást szülinapodra. Mert végülis te azt kérsz és nem pedig pénzt. Aztán mi nemtudjuk hogy ők ehhez hogy állnak hozzá. Ha a tetoválásban benne vannak, akkor már szerintem az megint másik kérdés hogy mikor legyen a tetoválás. Ezt megincsak meg kell beszélni velük.
2013. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!