Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha a szüleim...

Mit csináljak, ha a szüleim látványosan jobban szeretik a nővéremet?

Figyelt kérdés

Én 15 vagyok,ő 17.

Ez régen is így volt,ha az én szülinapom volt,akkor azt az ajándékot,amit én kaptam,megvették neki is,hogy "ne érezze magát mellőzve".Én az ő szülinapján max csokit kaptam,mert "az a nap róla szól".

Elkezdett kiskorában néptáncolni és nekem is erőltették,de gyűlöltem.Anyáék tiltakozása ellenére mama elvitt egy hip-hop táncórára,mert annyira mondtam neki,hogy én szeretném.

Azóta táncolok,de a szüleim ezt semmibe veszik.De a nővérem is néptáncol és csak azt hallgatom itthon,hogy milyen ügyes,tehetséges,mennyi munka van benne.Egyszer mondtam,hogy azért én se filmet nézni meg enni járok a próbákra,erre anya azt mondta,hogy "csak rázom magam a színpadon".Egy fellépésemet nem nézték még meg,pedig mindig mondom nekik,de csak azt kapom,hogy dolguk van,nem érnek rá,majd máskor.De a testvérem fellépéseire hívják az egész családot,pedig mindig ugyanazt adják elő és baromi unalmas az egész.

Ő annyira nem ér el eredményeket,mi külföldre is megyünk versenyekre.

Baromi rosszul esik,hogy így viselkednek.



2013. szept. 18. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
ezeket mondd el a szüleidnek is
2013. szept. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak ilyen szülők. Az ismerősi körömben is van ilyen, csak ott két fiúról van szó (szintén két év korkülönbséggel). Ott a kisebbik fiút ajnározzák, a kisebbikkel dicsekednek folyamatosan. Ez elég szomorú.

Egyébként mindkét gyereküket szeretik, és mindkettőjükért akár meg is halnának, de mégis a kisebbik fiú az, akit folyton előnyben részesítenek.


Apukád is ennyire megkülönböztet titeket vagy csak édesanyád?

2013. szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Vaaaagy, csak nem tartják értékelhetőnek a hip-hopot. Nekem sem tetszik. Ettől függetlenül gázul viselkednek, de szerintem te is kicsit felfújod.
2013. szept. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne keríts ekkora feneket a dolognak. Te sem egyformán szereted a szüleidet. Vagy anyukádat, vagy apukádat szereted jobban. De azért a felnőtt embereknek nem lenne szabad így éreztetniük a különbséget. Mond el nekik, kíváncsi vagyok, mit válaszolnak.
2013. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Én ilyen szülőktől elköltöznék majd amint lehet.Aztán mikor már nem leszel melletük pár év múlva majd rájönnek mekkora kincs vagy:)Hogy néptáncolhat a nővéred? XD én régen csináltam de egy év után meguntam xD
2013. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!