Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Hogy béküljek ki...

Mit tegyek? Hogy béküljek ki anyukámmal?

Figyelt kérdés

Ma délelött nagyon csúnyán öszevesztem anyukámmal. Annyira, hogy ő megütött a seprű nyelével (épp sepregetett) és ez nagyon fájt, annyira, hogy most se birom rendesen mozgatni a bal vállam. (ha holnapra se múlik el megyek dokihoz) És én ezután felhívtam az egyik haverom, és ő is épp akkor veszett össze az anyjával, aztán elkezdte hogy nem normális az anyja, meg hogy milyen hülye stb.. Én meg csak hallgattam, aztán egy idő után mgszólaltam, hogy igen néha mindenki meghülyül. És ezt meghallotta anyukám és ő ebből azt azt szürte le, hogy én azt mondtam rá, hogy hülye!


Azóta nem áll velem szóba. Levélben írtam le neki, hogy igazából mi történt, erre azt válaszolta, hogy nem most jött le a falvédőröl. Utána felhívtam a haverom, mondtam neki, hogy ő mondja el anyámnak a történteket, de semmi...

Próbáltam vele szóba állbi, le se sz*r.. :/

Hogyan tudnám rávenni arra, hogy hozzámszóljon? :(

Hogy tudnék vele kibékülni?



2013. szept. 28. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán ha lemennél,és vennél neki valamit.Egy ferrerot,vagy egy szál virágot.Vagy egyszerűen csak sírva bocsánatot kérnél.Én mint apa ezt látom a legcsodálatosabb ötletnek.Ha sirva bocsánatot kérnbél.Hisz anya csak egy van és becsüld meg
2013. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
adj időt neki majd meg békél és meg beszélitek. Csak nem képzeled,hogy soha többet nem fog veled szóba állni?
2013. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi volt a nagyobb bűn, hogy te lehülyézted (tulajdonképpen nem is), vagy hogy fizikai erőszakot alkalmazott veled szemben... Szerintem ne legyen lelkiismeret-furdalásod. Ha hibásnak érzed magad valamiért, akkor kérj bocsánatot, de ezt ő is megtehetné...
2013. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 vmi03 válasza:
Minimalizáld vele a kapcsolatot és ha rájön h ezzel a viselkedéssel csak eltávolodik tőled előbb utóbb megbékél és ő kér bocsánatot
2013. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tájékoztasd, hogy holnap muszáj lesz orvoshoz menned, mert komoly a sérülésed. Aztán meg ne szólj hozzá, úgy látszik nagyon kell neki az idő, hogy normális legyen.
2013. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!