Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem szakadnak le a fiúk...

Miért nem szakadnak le a fiúk az anyjukról?

Figyelt kérdés
És miért olyan lányt választanak felségül, aki tiszta anyjuk (jobb esetben belsőleg, rosszabb esetben külsőleg is)?

#fiú #anya #feleség #fia #szülő gyerek kapcsolatok
2013. okt. 3. 21:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ez általánosítás. Az én férjem teljesen leszakadt az anyjáról elég fiatalon (19 évesen). Ha nem noszogatnám fel sem hívná. Én egyáltalán nem hasonlítok anyósomra sem belsőleg, sem külsőleg, pedig külsőleg jó lenne.
2013. okt. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Úgy értem, az úgynevezett anyás fiúk? Mert persze, van pasi, aki le tud válni, de vannak, akik még huszonévesen sem. Ők később sem fognak tudni? Mindig anyu szava lesz a döntő, és nem a barátnő / feleség szava?
2013. okt. 3. 21:20
 3/23 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok. Egyetlen gyerek, ráadásul fiú. Imádom Anyut, mivel tanulok, még otthon élek. De teljesen a magam ura vagyok. Sosem szól bele a dolgaimba, nem is engedném. Nem nyalja ki fenekemet, nem ugrál körülöttem. Ahogy mondogatni szokta:

"kölyök, ha ágyba kéred a reggelit, akkor ágyazz meg a konyhában"..

Nem minden férfi tutyimutyi mert anyás..

21/F

2013. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Amelyik férfi nem szakad le az anyjáról, ott többnyire az anya hibás. Főleg, ha egyedül nevelte.
2013. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem is feltétlen a tutyimutyságról van szó, hanem hogy párválasztásnál mennyire számít,hogy a szeretett anyukához hasonló párt válasszon az illető? Én úgy tapasztalom ugyanis,hogy akik közel állnak az anyukájukhoz, azok olyan típusú párt választanak maguknak, mint anyuka. Ez persze a fiúgyermeknek nem is baj, de a párja már nem biztos,hogy jó szemmel fogja nézni, ha esetleg megkapja,hogy anyu ezt vagy azt jobban csinálja...stb. szerintem ez rém idegesítő és önbizalom romboló lehet.
2013. okt. 3. 21:33
 6/23 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az anya a hibás olyankor, igen, na de az ilyen pasik még tényleg 40, 50 évesen is az anyjukkal élnek? Még esetleg akkor is, ha anyagilag tudnának függetlenek lenni anyukától?
2013. okt. 3. 21:35
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

Én is láttam már ilyet :)

Az anyukájuk nem engedi el őket.

És olyan mértékben elkényezteti, kiszolgálja őket, hogy nem lesz olyan nő, aki megfelelne neki, mert senki sem fogja felnőttként úgy kezelni, mint egy gyereket, csak anyuci.

És persze anyuci arra neveli, hogy ők annyira hihetetlenül szuper pasik, hogy nincs olyan nő, aki felérne hozzájuk.

2013. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Mit meg nem adnák, ha anyám leszálna, rólam... elegem van már belőle..... nem vagyok anyás, tény, de úgy is kinyalja a seggem ha nem akarom.... nincs mit tenni, buta és az is marad... :( szerencsére kollégista vagyok, nem kell látnom a képét
2013. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Az én férjem nem ilyen anyuci pici fia, de mégis kísértetiesen hasonlítok az anyjára. Ő meg az apámra, úgyhogy kvittek vagyunk. Persze van olyan is, amiben szöges ellentéte vagyok az anyósomnak, ahogy a férjem se a kicsinyített mása apámnak, de azért, amit apukámban szeretek (a szakálla, a pocsék angol humora, a lazasága), az mind megvan a férjemben is.


Egyébként ezt a leválást az anya nehezíti meg azzal, hogy kisajátítja magának a kisfiát (mert neki egy 30 valahány éves is csak a kisfia). Ennek lehet az az oka, hogy anyuka elvált, és a fia átminősült egy társsá, akitől nem akar megválni, vagy épp anyuka nem hajlandó elfogadni, hogy a kisfia felnőtt, mert ezzel egy időben ismerné be azt, hogy ő maga megöregedett.

2013. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A hetedik válaszolónak: de hiszen ez szörnyű! Az ilyen anya szerintem a valójában nem is szereti a fiát, hiszen nem a fia érdekeit nézi,hogy felnőttként mi lenne a normális :(
2013. okt. 3. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!