Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szakadnak meg a "kapcsol...

Miért szakadnak meg a "kapcsolataim"?

Figyelt kérdés
Ha tetszik valaki, akkor egy darabig ismerkedünk, jól érezzük egymás közelében magukat, aztán valamiért mégsem alakul semmi. Miért? Mi bennem a hiba? Igaz, hogy nincs semmi önbizalmam, és sok idő kell mire feloldódok (de ha már eljutok odáig, akkor szerintem már nem vagyok olyan rossz társaság) de akkor sem érdeklem őket tovább. Hogyan kellene viselkednem? Vagy külsőleg lehet velem baj?
2010. aug. 1. 23:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk. Én sem tudom mi lehet a hiba hasonlóan vagyok én is. Sőt talán még rosszabb is vagyok mint te.


Legalább van egy sorstársam. Üdv a klubban haver. :)


Remélem majd valaki ad egy jó kis tippet.

2010. aug. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem "adod ki" magad túl korán.Azaz úgy értem nem bízol meg bennük túl hamar és mondasz el személyesebb dolgokat,élményeket?mert ilyenkor a pasik néha beijednek :D
2010. aug. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Aztán ha meg elmondja és nem jön be megy a pletyka széjjel. Nem könnyű megbízni másokban.
2010. aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy eleg hamar eleg nyiltan kinyilvanitjatok, hogy nagyon nagyon bejon a lany? Lehet, hogy az a baj. Ugyanis sok lanyban is el a vadaszoszton, a pasikhoz hasonloan. Ha tul konnyen adjatok magatokat, akkor az lehet nem mindig jon be.

Az, hogy keves az onbizalmatok, az meg ratesz egy lapattal. Igenis jo pasik vagytok mindketten, ezt tessek tudomasul venni, es igy indulni neki a randinak. Nem tudom, nezzetek meg mi a szep rajtatok, mi az ami tetszik, azt hangsulyozzatok. arra gondoljatok. A kulso szinte semmi, a belso ami igazan megfog. Nekem tetszenek a felenkebb fiuk.

Remelem valamit tudtam segiteni.

25/L

2010. aug. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. most akkor kerdezo: fiu vagy lany vagy???
2010. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az is lehet a háttérben, hogy az illető másokkal is tart fenn "ismerkedési" kapcsolatot, nemcsak Veled. Nemcsak Veled randizgat, ismerkedik, hanem másokkal is az ellenkező nemből.
2010. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Na akkor nálad lenne esélyünk dögivel. :)


Amúgy akkor nyomulhatok a hajammal meg a körmeimmel. Csak az ami nem a botrányos kategória (1. és 3. válaszoló)

2010. aug. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én lány vagyok amúgy, bár a kérdés szempontjából mindegy

2010. aug. 1. 23:42
 9/16 anonim ***** válasza:
Annyival egészíteném ki, amit írtam (más csajokkal is ismerkedik az a pasas, aki Veled is randizgat), hogy én társkereső oldalakon / társkereso oldalak által megismert pasik kapcsán tapasztaltam ezt - több alkalommal is.
2010. aug. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát, társkereső oldalakról nem tudok nyilatkozni, személyesen szoktam ismerkedni. Illetve szoktam az túlzás. Próbálkozom csak. De eddig nulla sikerrel. Biztos van bennem valami olyan ami taszítja a pasikat egy idő után...
2010. aug. 1. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!