Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melyik generáció rontotta el...

Melyik generáció rontotta el a nevelést?

Figyelt kérdés

Egyre rosszabbak a gyerekek, egyre tehetetlenebbek a szülők. Nem tudnak nevelni, vernek, kiabálnak stb. Az én szüleim sem voltak jó szülők és érzem, hogy én sem lennék az, egyszerűen nem tudok mit csinálni így nevetek már.

A szülők folyamatosan a saját szüleiktől látott rossz példa alapján próbálják meg a gyermekeket nevelni. Melyik volt az első generáció szerintetek, amelyik ennyire félre lett nevelve? Hiszen pl. az én szüleim is nyilván a saját szüleik után váltak rossz szülővé.. és ők is.


2013. okt. 13. 20:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Na meg régen ott volt az erős cenzúra is; ami nem tetszett a pártnak, arról nem volt szabad beszélni.
2013. okt. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!