Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha anyam nem fizeti a lakasban...

Ha anyam nem fizeti a lakasban a reszi díjakat ő a haszonélvező akkor én csak a lakas értékéig felelek majd ha ráterhelik a lakasra asok nemfizetést? Sajnos aláírtam neki jelzálogkötelezettséget is így mindenképp úszik a lakas.

Figyelt kérdés
De vajon azon felül is kérhetik a rezsit tőlem?
2013. okt. 14. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem csak a lakás értékéig.

A tartozás értékéig fogsz fizetni.


Tehát ha úszik a lakás, és még mindig nem teszi ki az értéke a tartozás értékét, a fennmaradó tartozást is fizeted, míg le nem jár.

2013. okt. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt még hányszor kérdezd meg?


Igen, ráterhelik. Ha nem lépsz időben, és nem keresel meg egy jó ügyvédet, akkor anyád addig megy az aljaskodásban amíg a végén kiforgat az utolsó filléredből is.


Ha meg akarod tartani a lakást, akkor tessék KEMÉNYNEK lenni és lesz..ni, azt a tényt és minden érzelmi töltetét, hogy az anyád - miféle anya az ilyen aljas önző dög? -, és perelni. Anyád ellen, természetesen, de a te jövődért, és a jogos tulajdonodért.

2013. okt. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Még nem kérdeztem ugyanis ez most derült ki. De belinkelhetnéd azt ankérdést vagy kérdeseket amikre gondoltal, háthabtanulok belöle.

Nagyon durva ez az egész hogy én fizessek a megkuporgatott pénzem erre menjen? Teljesen kivagyok

2013. okt. 15. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!