Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Páromnak van két gyereke,...

Páromnak van két gyereke, most szeretne velem egy közös babát is. Hogy mondjam meg neki, hogy én nem akarok szülni? Nem akarom elveszíteni.

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Soha nem akarsz gyermeket, vagy még várnál vele?

Nem mindegy.

2013. okt. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Soha nem akarsz vagy csak később?
2013. okt. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szülni nem akarok, inkább örökbe fogadnék.
2013. okt. 17. 22:01
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

Pedig összetűzés nélkül nem fog menni.

Hogyan bánik a két gyermekével?

Mi a biztosíték, hogy a közös baba sem jut arra a sorsra, mint az előző két gyerek?

Ezen inkább neked kell elgondolkodnod.

2013. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%

nagy gyerekei vannak már?

szerintem ezt őszintén mond el neki, nem hiszem hogy ezen múlna a jövőtök

miért nem szeretnél szülni?

pedig iszonyat jó a terhesség minden perce, a többiről nem is beszélve

2013. okt. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Amíg az alakod fontosabb mint egy kisgyerek, addig tegyél meg egy szívességet a világnak: ne fogadj örökbe, ne tedd tönkre egy kisgyermek életét, vagy ne szülj.
2013. okt. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Hatos, abba bele se gondoltál, hogy inkább magától a fájdalomtól fél?? Egyből a külsőségek....
2013. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
"Szívem, én nagyon szeretlek, de nem akarok szülni"
2013. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%

Lehet a fájdalomtól félni, de az jön máskor is, nem csak a szülésnél.Nekem fülgyulladásom volt tavaly, akkor azt mondtam ebbe beledöglök, olyan szinten fájt, hogy a szülésem eltörpült mellette. Ja, és 4 napig nem 4 óra hosszat.

Ha más miatt nem akarsz szülni, lehetnek indokaid, de ha a párod ragaszkodik még egy gyermekhez, akkor meg kellene gondolni össze illetek-e, mert megfosztani egy olyan dologtól, amit más megadna neki szívesen szerintem nem jó dolog.Persze csak akkor ha foggal-körömmel ragaszkodik hozzá.Ha hajlandó kompromisszumra, akkor nincsen baj.

2013. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%

Mondd meg neki, hogy te nem akarsz szülni, és miért nem akarsz és inkább örökbe fogadnál.


De amúgy ne csodálkozz, ha nem aratsz osztatlan sikert ezzel a gondolattal nála, elvégre, ha ő tud csinálni gyereket, akkor nyilván úgy lesz vele, hogy minek neki másé? Na meg minek vegye el olyanoktól másét, akiknek nem lehet sajátja, míg te csak nem akarsz?


Főleg mivel neki már van két gyereke, ezért nem az apaság élményére vágyik, hanem szerintem tőled akar gyereket, veled egy közöset. Én is úgy lennék vele, ha nekem kitalálná, hogy inkább fogadjunk örökbe, hogy nekem kicsi én + kicsi te kell, nem egy idegen gyerek, ha már egyszer lehet sajátunk.

2013. okt. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!