Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Páromnak van két gyereke,...

Páromnak van két gyereke, most szeretne velem egy közös babát is. Hogy mondjam meg neki, hogy én nem akarok szülni? Nem akarom elveszíteni.

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 21:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
9-es: nincs közöd hozzá, miért nem akar szülni, ha nem akar és kész. Az érvelésed inkább akkor állna, ha még nem lenne gyereke a párjának, de van neki.
2013. okt. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%

Egyszerűen és egynesen. Nem kell szülni valaki miatt, valaki kedvéért, mert nem az a valaki fog a gyerekkel kínlódni, hanem te. Ha te magad nem érzed magad anyának valónak, nem kell erőltetni azt, ami nem neked való. Egy ember mindig érzi, hogy mi az, amit abszolúte nem akar.


Ha elveszíted emiatt, akkor nem téged szeret, hanem egy ideált, aki nem is hasonlít hozzád. Sose szülj, ha te magad nem érzed azt, hogy mindenáron anya akarsz lenni. Csak tönkreteszel vele egy életet: egy ártatlan életet, akit nem fogsz szeretni (mert az parancsra nem megy), ő pedig rettenetesen fog szenvedni attól, hogy nem szerette az anyja. Ezek a legmélyebb érzelmek, nem lehet társadalmilag előírni, sem pedig a SAJÁT érzelmeinkből kiindulva ítélkezni mások felett.


(És nem kell a Kérdezőt elítélni - pláne azoknak a nőknek nem, akik elég gyávák voltak ahhoz, hogy ne merjenek nemet mondani arra, amit a hátuk közepére sem kívának.)


Ne félj, hogy emiatt elhagy. Ha emiatt elhagy, akkor csak menjen. Olyan embert keres helyette, aki nem akar gyereket, aki TÉGED szeret, nem holmi anyakomplexust.


Szeretne gyereket - de minek? Hogy kettő kölyök helyett három legyen a TE nyakadon, aki egyet sem akarsz!?

2013. okt. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12-es válasza csak azért teljesen értelmetlen, mert a kérdező világosan elmondja, hogy ő SZÜLNI NEM akar, akár örökbe is fogadna, szóval nem a gyerek(ek) tényével van a baja, hanem nem akar szülni.
2013. okt. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
79%

"Drágám, én nem fogok szülni. Ha még egy gyermeket szeretnél, fogadjunk örökbe."


6-os, te szerencsétlen beszűkült ember. A kommented téged jellemez a leginkább. Rengeteg oka lehet annak, hogy valaki nem akar szülni, pl. én egy komoly genetikai rendellenesség hordozója vagyok. 4 nagyszülőmből 2-n, az édesanyámon és az öcsémen is kijött...

Ha gyermeket szeretnék majd én is inkább fogadok örökbe.

2013. okt. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
4%

En siman kulon vallnek toled, ha nem akarnal gyereket, ebbe vmi nem stimm, meg h ertelmes indokot se irsz ra.

Aki irta h mi kozunk hozza addig meg ne varjon mas valaszt, vszinu annak van igaza aki az alak feltest meg hasonlot irta.

2013. okt. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!