Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem bírom tovább anyámmal!...

Nem bírom tovább anyámmal! Gyűlölöm és hánynom kell tőle de nincs hova mennem. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Kis koromban elváltak a szüleim, mert anyám folyton megcsalta aput.Sose felejtem el amikor kb. 7 éves voltam és anyám részegen azt kiabálta az udvaron, hogy " egy gyerekf..szú a férjem, valaki ba..on szét". Apu sokáig eltűrte, hogy mindig mindenhol megalázza de egyszer csak megunta és kiköltözött Hollandiába.Tudom, hogy magával vitt volna minket de egy munkásszállón lakott, mert pénz nélkül ment ki, aztán meg anyám leszokott a piáról (nagyábból) és neki ítéltek a tesómmal, hiába mondtuk, hogy mi apuval akarunk lenni.

Anyám minden héten más pasival jött haza.Volt, hogy ott feküdtem mellette (egy szobás házunk volt) és egy vadidegen csávóval kefélt és nem visszafogodtan pedig max. 10 éves voltam.

Amikor a nővérem 18 lett csak miattam nem ment el és anyám már nem mert úgy bánni velem, mint előtte. Kicsit nyugodtabban éltünk de mindig is szégyeltem, hogy ilyen anyàm van.43 éves és bulizni jár, kirakja a mellét, mini szoknya, 6kg alapozó, 15cm-es magassarkúba.. Nem dolgozik, mert a hapsiaji fizetnek neki mindent.

Nyár végén közölte, hogy a nővéremnek el kell mennie, mert unja a pofáját de mivel k urva jó fej így segített munkát keresni neki.. Ausztriába egy mosokonyhán.Hát, nem aranyos?!

Nővérem bár, nem akart menni miattam mégis kiment, mert a pasija kidobta és nem talált itthon munkát.Ahogy kiment tesóm anyám haza állított a volt pasijával (aki két hete se volt, hogy szakított vele) és közölte, hogy Ő most már Árpika nője! (43 évesen egy 24 éves pasinak!!!) és nem érdekli se az én véleményem, se a tesómé. Minden éjjel hallom, ahogy szexelnek de nem csak én, hanem a szomszédok is (panelba lakunk).Ilyenkor mindig lemegyek a parkba még éjszaka is, mert hánynom kell ha meghallom mit művelnek.A szomszédok meg folyton kiakarnak lakoltatni a gondnokkal.

17 éves vagyok, még tanköteles és fiatalkorú.. apuhoz nem mehetek, a rokomaimhoz se, a nővérem pedig még nem állt talpra teljesen és a suli miatt hozzá se tudok.A gyámügy tud mindenről és bár, szivem szerint szivesebben lennék lakásotthonba nem tudnak elhelyezni.

Bármit megtennék, hogy megszabaduljak ettől a kúúrvától! Már az öngyilkosság is eszembe jutott de gyáva vagyok hozzá.

Még a kaját is dugdossa előlem, ruhát meg bérletett,tampont,sampont,tüsfűrdőt stb.-t is magamnak veszek pedig tudom, hogy apu küld minden hónapban gyerektartást.

Bocsánat, amièrt ilyen hosszúra sikerült!

17/L


2013. okt. 19. 21:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Jaj , nagyon sajnállak!

Hogy milyen emberek , anyák vannak!

Kösz , hogy megosztottad, talan masnak ez lecke, hogy megbecsülje jobban a saját édesanyját, ha az kulönb.

Anyukad egy maganakvaló, elfajzott , fajtalan, züllött asszony, akiben nincs anyai ösztön sem. Reszvetem! Bird ki az egy evet es utana mesz apukadhoz, vagy növered utan.

Ezek szerint azert rakta ki a testvéredet, hogy hozhassa a pasiját!

2013. okt. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekedtöl dugdossad az ételt??? Hat ez a húzása nagyon ordináré, embertelen , aljas húzás!
2013. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
:((((((((((((((
2013. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Nincs valami barátnőd, akik befogadnának? Vagy legalább néha átmehetnél hozzájuk aludni, persze előre megbeszélten.

Az iskolában a tanárokkal beszéltél erről? Tudom, ez lehet, hogy ciki neked főleg a tanáraid előtt, de lehet, hogy ők tudnának valamit tenni az ügyben. Ha más nem, legalább elnézőbbek veled, ha pl nem írsz házit, mert nem vagy jól lelkileg.

Egyet jegyezz meg: az élet túl értékes ahhoz, hogy eldobd magadtól; soha sem szabad feladni. Okkal születtél meg, és okkal van ennyi nehézség az életedben. Mindenkinek vannak hasonló akadályai, senkinek sem könnyű, de ezeket le kell küzdenünk.

2013. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Igen, mondta is, hogy azért zavarta el.

Sose értettem azokat akik szidják a szüleiket amiért pl. nem mehetnek bulizni. Elgondolkoznának, ha másfél napja nem ettek volna és az anyjuk pizzát rendel amiből megse kínálja..Sőt, még a képébe vágja, hogy nem tud adni egy szeletett, mert akkor a pasija nem lakik jól rendesen.

Elviselhetettlen! :(

2013. okt. 19. 22:03
 6/31 A kérdező kommentje:

De szoktam barátnőimnél lenni de max. egy éjszakat alszok ott, mert nem akarok senki terhére lenni.

Járok diákmunkára de az nagyon kevés, a szükségleteim alig telnek ki belőle így nem akarok másokra telepedni.

2013. okt. 19. 22:06
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem a szegénység a legrosszabb , de lám, a lelketlenség mégis viszi a pálmát
2013. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Az osztályfönökömmel szoktam erről beszélni, Ő szólt a gyámügynek de mást nem nagyon tud tenni.
2013. okt. 19. 22:08
 9/31 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon sajnálom :(. Látszik,hogy te egy értelmes lány vagy,akit ennyire megnyomorít az élet csak azért mert egy féreg gusztustalan "édesanyád" van...nem is tudom ,mit csinálnák most a helyedben.A gyámügyisek segíteni fognak hidd el! (vedd videóra,amikor ilyen gusztustalanul viselkedik) mutasd meg nekik..hidd el felfogja gyorsítani a végzést,hogy nem alkalmas a gyermek nevelésre.


Légy erős,ne gondolj öngyilkosságra,még akkor is ha úgy érzed,"jobb" volna...Neee,nem éri meg!


Ha még nem is tudsz odaköltözni apukádhoz,nővéredhez..valahogy kérd meg inkább apukádat,hogy titokban valamennyit küldjön neked,amiből ennivalót tudsz venni,meg ami egy lánynak szükséges,úgy hogy ne tudjon róla az a .... (nem is akarom jelzőkkel illetni,mert arra sem méltó az ilyen "szülő").


A sulit se hanyagold,sőőőt..nézegess valami diákmunkát melette,addig sem vagy otthon,addig sem látod őt,nem hallod azt a nyomort...


Remélem sikerül normalizálódni a helyzeted.

Ha szeretnél beszélgetni,vagy bármi,nyugodtam rámírhatsz.Hátha tudok segíteni!

2013. okt. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Én itt nem (csak) a kaján akadtam ki. Rendesen a hideg futkos a hátamon ettől az undormány anyának nem nevezhető,de még emberszámba se nagyon tartozó egyedtől, már bocsánat Kedves Kérdező.

Hogy várjon még 1 évet? Képtelenség, beleőrül, illetve már most bele van.A kérdés is úgy hangzik,hogy nem bírja tovább és ez MOST van,most jött el ez a pont,de nem is kellett volna eddig várni. Osztályfőnököd szólt a gyámügynek és? Nem tudom hol tart ez az ügy,de hétfőtől állj rá a témára, és addig kopogtass a gyámügynél, az önkormányzatnál, a gyermekotthonoknál, a családsegítőknél, a kollégiumoknál, a bíróságon, AKÁRHOL, míg valaki nem tesz valamit! Szerintem ilyen esetben olyat is meg lehet léptetni,hogy a gyerektartást Te kapd egy számlára. Csak keress egy szervet aki segít (fentebb soroltam párat) sok sikert mihamarabb!

2013. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!