Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámmal egyfolytában veszeksz...

Anyámmal egyfolytában veszekszünk, nem érzek iránta semmilyen szeretetet ő se irántam, van 2 kismacskám, kidobott itthonról, hova mehetnék ilyen helyzetbe? 14 éves vagyok Budapesti

Figyelt kérdés
ott tartok 8. koromra hogy alkoholba menekülök. Van esetleg valami kollégium ahova macskát is lehet vinni?
2013. szept. 29. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha kidobott otthonról honnan írsz üzenetet?
2013. szept. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
kollégium van, de állatokat nem lehet vinni. 14 évesen azért nem mehetsz csak úgy az utcára. Anyád ki sem dobhatna, mert ő a gyámod. Ha nem képes a gyámságát megfelelően ellátni, akkor szólni kell a gyámügynek, ők megteszik a kelő lépéseket. Esetleg édesapádhoz kerülhetsz, vagy rokonokhoz. Ha egyik sem fogad be, akkor nevelőintézetbe, és onnan ha nevelőszülő igényt tart rád akkor nevelőszülőkhöz kerülsz.
2013. szept. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez durva... rokonok? Barátok?
2013. szept. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy kidobott? C...ok vagytok?

Mellesleg hogy tudsz piát szerezni, nekem pl. nem jut rá pénz, pedig van munkahelyem...

2013. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

14 éves gyereket nem lehet kidobni, max intézetbe tenni. kicsit sántít a történet. anyád sem olyan tökkelütött, h kitesz az utcára, mert a végén őt büntetik meg érte.

az, hogy te el akarsz menni otthonról egy vita miatt, még nem jelenti azt, h kidobott.

2013. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!