Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A Földes Ferenc Gimibe járok....

A Földes Ferenc Gimibe járok. Nem vagyok zzseni csak okosnak tűntem a régi sulimban. Most ez az első évem itt és nem kezdtem tiszta ötössel. Véleményetek erről? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés
Tudjátok hogy a Földes elég kemen suli és mivel én nem vagyok az a túlfejlett agyú gyerek ezért néha beszerzek rosszabb jegyeket. legrosszabb jegyem a 3as de anyámék elvárják h tiszta ötös legyek pedig a régi sulimba se voltam az. azért van ötösöm ( legtöbb) egy pár négey meg egy 3as. a négyesnél is már tiszta agyrobbanás keletkezik bennük h mi az h négyest kaptam büntetés stb meg h ha megkérdezik h h megy a suli akk majd fogok szégyenkezni a négyesekkel meg a 3assal. Mit tudnék ez ellen tenni és nektek mi a véleményetek erről? nem akarom h mindig, úgymond ,, háború" legyen itthon.

2013. okt. 20. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtanból javíthatnál.
2013. okt. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én direkt gyengébb suliba mentem, mert tudtam h ott kevesebb tanulással is jó tanuló lehetek...de ezt mindenki magának dönti el.
2013. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Szüleid a hülyék, nem te. Ezek a jegyek semmit sem fognak jelenteni a jövődben. A jegyek nem tükrözik az intelligenciád.
2013. okt. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1. válaszolónak bocs új telefon új billentyűzet amúgy spec matekos vagyok és matekból van 3-asom
2013. okt. 20. 14:35
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Miskolci vagy?



Majd belerázódsz.

Megalapozni meg kell, hogy majd az érettségid jól sikerüljön; de év elején egy hármas és pár négyes nem katasztrófa, csak azért gondolják az ellenkezőjét, mert túlmisztifikálják a jó gimnáziumokat.


Láttam már Jezsuból jött diákokat kibukni mérnöki és jogi karról is, szóval... Az egyetemen senkit nem fog érdekelni, honnan jöttél. Ha teljesítesz, akkor villogsz az arany karddal, ha nem, elvérzel. Ennyi.

2013. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, én is így voltam vele :( pedig a Földesben a 3-as, az máshol egy ötös... remélem, a szüleid is megértik, ha nem, akkor mutasd meg nekik az itteni válaszokat.
2013. okt. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
A lepontozónak üzenem: majd ha egyetemre kerül, meglátja, mennyire nem az a fontos, hol érettségiztél, hanem az, hogy mennyire tanulsz (meg mennyire vagy arra a szakra való).
2013. okt. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem keresd meg a legszebb/legjóképűbb csajt/pasit, és kérd meg, hogy tanuljatok együtt.. A szüleidnek, mondd meg, hogy itt egy hármas, az bizony egy átlag suliban ötös. Ha bármi problémád van, nekem írhatsz nyugodtan. Ja, és ne telóról írj hanem iPadről..... :D
2014. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
KI VAGY TE?!
2014. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!