Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék a barátnőm apja...

Mit tehetnék a barátnőm apja ne legyen ellenszenves?

Figyelt kérdés
A barátnőm apja eléggé szigorú természetű,de jól kijövünk egymással,bár annyit nem beszélgetünk.én városban lakom amíg a párom vidéken,nem bulizok,nem drogozok és nem iszom.De még is ki van akadva azon ha kimutatjuk hogy szeretjük egymást. Két és fél éve vagyunk együtt de még mindig nem fogad el,és azt hiszi semmire kellő vagyok mert készülök az érettségire és nem dolgozom mellette, és nincs meg nekem az mint egy vidékinek.(állatok,gépek miegymás). nektek erről mi a véleményetek? eléggé ki vagyok már borulva ez miatt,mert már nagyon rég óta feltűnt nekem hogy rosszul néz rám.A válaszokat előre is köszönöm

2013. okt. 21. 20:17
 1/3 anonim válasza:
Szerintem az apukának mindegy, hogy ki a lánya párja. Senki nem fog neki tetszeni. 3 és fél éve vagyok együtt a párommal és az én édesapám sem nagyon fogadja el a dolgot. A lényeg, hogy szeretitek egymást. A lánynak kell elfogadnia téged és nem az apjának. Persze megkönnyítené a dolgot ha az apósjelölt is kedvelne, de szerintem megéri
2013. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még egy flexed sincs? Akkor nem is vagy férfi.
2013. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ az elsőnek :) szerintem nem szerszám teszi a férfit,de ha számít kompakt fűrészeim vannak, asztalos vagyok :)
2013. okt. 21. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!