Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá apát, hogy...

Hogy vegyem rá apát, hogy vegyen nekem egy új telefont?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új telefont, egy iPhone5-öt!

Anyának már mondtam és azt mondta, hogy ő nem bánja:) Azt hittem majd rábeszéli apát, de azt mondta, hogy beszéljem rá én. Szóval, hogy vegyem rá apát, hogy vegyen nekem egy ilyen telefont? Kellene pár normális érv, hogy miért szeretnék új telefont. De nem jut eszembe egy se:(


15/L


2013. okt. 22. 08:42
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
85%

De miért szeretnéd?

Nincsen?

Elromlott a másik?


Egyáltalán tényleg minek kell neked? Hogy tudj rajta játszani 35346 féle játékkal?

2013. okt. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
87%
Ha te magad sem tudod, hogy pontosan miért is kellene, a dicsekvésen kívül, akkor mi honnan tudjuk?
2013. okt. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:

Azért szeretném mert már a mostani régi.

Az iPhone5 meg nagyon tetszik:) És azért szeretném azt:)

2013. okt. 22. 08:50
 4/58 anonim ***** válasza:
84%

Mi a baja a mostani telefonodnak? Ja, semmi azon kívül, hogy már egy éves és "kiment a divatból"...

Miért kéne a szüleidnek kiszolgálni minden óhaj-sóhajod? Ők keresik a pénzt, nem te.

Ja, most biztos azt mondod, hogy meg se kottyan neki.

Így van, nincs is értéke a pénznek, arra van, hogy rád szórják mind.

És elárulom, nem is kell dolgozni a pénzért. A szerencséseknek csak úgy potyog. Nem is kell tanulni, az olyan lúzerség. Elég, ha minden klassz cuccod megvan, kifogsz valami modell állást egy gazdag pasit, és alanyi jogon jár neked minden. Az új teló is.

Menj, vágd pofán apád, és költözz el.

2013. okt. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
80%

Ha nincsen normális érved, akkor minek akarsz új telefont? Mert ez azt jelenti, hogy egyáltalán nincs szükséged rá.

Szóval ez a kérdés teljesen felesleges, mert önmagát válaszolja meg: jó lesz neked a régi telefonod is.

2013. okt. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
90%
Az igazat mondd meg neki, hogy miért kell új telefon. Azt is hozzáteheted, hogy cserébe önként és dalolva lemondasz a további karácsonyi ajándékokról, a nyaralásról és a zsebpénzről.
2013. okt. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:

De az a normális érvem, hogy már régi a telefonom! Kb olyan másfél éves!:(

A másik érvem, hogy nagyon tetszik az iPhone5 és már régóta szeretnék egy ilyet.

De apának ezek még kevés érvek!


Amugy meg miért kellene már lemondanom a karácsonyi ajándékokról meg zsebpénzről meg ilyenekről?:)

2013. okt. 22. 09:04
 8/58 anonim ***** válasza:
81%

Régi a telefonod!? Hajj, nekem most lesz 6 éves és képzeld semmi baja. :-)

Ha azt mondod neki, hogy lemondasz ezekről a dolgokról, akkor az arra szánt pénzt is ebbe a telefonba ölik, így nem verik magukat plusz költségekbe. Lehet, hogy apád feleslegesen nem akar min. 50ezret kidobni az ablakon.

2013. okt. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
82%
1,5 éves :D jó régi
2013. okt. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
75%

Ó te szegény unatkozó kislány :(

Annyira sajnállak!

A másfél éves telefon nem régi, maximum csak nem trendi!

Ha nem tudsz felhozni egy eltévedt igazi indokot, akkor valóban nincs rá szükséged. Nekem öreg a telefonom, sőt tetszik az 5-ös, meg is dolgozok érte, de nincs rá szükségem, ezért nem veszem meg csak mert tetszik. Szóval találd ki, hogy mit akarsz vele kezdeni. Legalább a paramétereire hivatkozhatnál, ha már érvelned kell. Gyorsabb, pontosabb, a suliba is tudsz gyorsan információkhoz jutni a neten, vagy valami hasonlót.

Amúgy miért nem vagy suliban? Vagy az órai figyelés és jegyzetelés helyett netezel?


Teljesen igaz van apukádnak nincs rá szükséged! Tegyél érte!


Amúgy meg azért illene lemondanod a karácsonyi ajándékról, mert a pénz nem a fán terem. Ha már kiadnak ennyi pénzt a magamutogatásodért, akkor legalább a további felesleges kiadásoktól mentsd meg apukádat!

2013. okt. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!