Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » H vegyem rá a szüleimet h...

H vegyem rá a szüleimet h hagyják h vegyek egy telefont?

Figyelt kérdés
két éve kaptam tőlük egy telefont. már nem tetszik ezért szeretnék egy újat venni... megvan rá a pénzem is,de a szüleim azt mondják h nem vehetek annyiért telefont. ha felhozom a témát rám se figyelnek.... mivel győzhetném meg őket?? 14/L
2010. jún. 13. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%

fizess be nekiK egy vacsorára ,vegyél nekiK óvszerT! xD

nemtoM

ne szolj nekik vedd meg a boltba?!?

ám hány éves vagY?

2010. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
írtam:D:D 14:D
2010. jún. 13. 22:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy sokba kerül az új telefon,azért nem engedik meg.Szerintem felesleges drága telefont venni(leesik,ellopják,stb),nekem legalábbis állandóan lett valami baja.Most egy nagyon olcsó van,és már 3éve bírja,és tök jó:)
2010. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
jó drága de az én pénzem menne rá. az előző telefonom se volt olcsó mégis bírja. meg most nemrég apum hozott nekem névnapomra egy imobile-t , azt mondja minek nekem új telefon:/:/
2010. jún. 13. 22:22
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

ha van tesód, kérd a segítségét, hogy álljon melléd és győzzétek meg közösen a szülőket

Ha nincs, mde jó a tanulmányi eredményed, hivatkozz arra..

ha egyikse, akkor várd meg vmelyik ünnepedet (névnap, szülinap)

Sok sikert:)

2010. jún. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

:D van tesóm jól megvagyunk segített is de nem hatott:D jó tanuló vagyok:D végig ötös az átlagom:D most volt a ballagásom tehát alkalom is volt, de fűzheetetlenek.

azért köszi a válaszokat. még próbálkozom.

2010. jún. 13. 22:38
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű oka van, amit tényleg végiggondolhatnád. A szüleid téged féltenek, nem a drága telefonodat. Ha veszel egy ilyen telefont, menő leszel vele, de 14 évesen úgy ellopják tőled, mint a szél. Ők attól félnek, hogy erőszakkal veszik el tőled majd mások, ahol akár megsérülhetsz, vagy még rosszabbul is végződhet a dolog. Gondolom nem hiszed, hogy irigyek lennének rád a szüleid.


A másik lehetőség (ha esetleg nem éltek olyan nagy jólétben), hogy a szüleid szeretnénekk a pénzedre, mint "vésztartalékra" tekinteni, ha szükségük lenne rá esetleg (persze kölcsön).


Ez a kettő a legvalószínűbb ok szerintem, mind a kettő érthető lehet még 14 évesen is. Szerinted?

2010. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
anyagilag teljesen jól állunk. ők egyedül a telefont ellenzik. mondta anyu h inkább vegyek arany nyakláncot vagy vmi ilyesmit, tehát nem kell nekik az én pénzem.
2010. jún. 13. 22:46
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Szegény gyerek, mekkora problémája van...
2010. jún. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

"A kérdező kommentje:

anyagilag teljesen jól állunk. ők egyedül a telefont ellenzik. mondta anyu h inkább vegyek arany nyakláncot vagy vmi ilyesmit, tehát nem kell nekik az én pénzem."


Ez esetben olvasd el a 22:39-es sz-em első felét. Az is éppen elég ok nem igaz?

2010. jún. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!