Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tegnap összjöttem egy fiúval...

BeuusC. kérdése:

Tegnap összjöttem egy fiúval és anyukám nagyon ellenzi a kapcsolatunkkat többi lenn. Tudtok adni tippeket mivel vehetném rá anyumat hogy egy esélyt adjon neki?

Figyelt kérdés
a srácrol annyit kell tudni hogy regen nagy drogos volt anyam ezt tudja is es ezert ellenzi ennyire. Azt mondta hogy ki se mehetek tobbet a faluba nehogy talalkozzunk. De mar a srac tok tiszta nem csinalja mar a dolgokat. Segitsetek legyszi.

2013. okt. 26. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Őőő....

az édesanyád miért tud egy 1, azaz 1 napos "kapcsolatról"???????????


Mennyi idős vagy?

2013. okt. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Mi az, hogy nagy drogos? A fű nem számít drognak. Ha kokó, vagy herka, esetleg öngyújtógáz, vagy technokol, gina, zsuzsi, kati, akkor tényleg jobb, ha messzire kerülöd.
2013. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A nevéből kiindulva olyan 14-16 körülinek mondanám
2013. okt. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

17 vagyok csak régi már a fiókom...

egyépként nyáron is együtt voltunk jó sokáig és most újra összejöttünk. és amikor haza kísért meglátta azért tud róla.

2013. okt. 26. 11:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"nyáron is együtt voltunk jó sokáig..."


Hát ezen besírtam, ne haragudj. :D

2013. okt. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem kell rávenni édesanyádat semmire, majd ha a srác bizonyítja, hogy normális életet él és azt fogja rajtatok látni, hogy tényleg szeretitek egymást, akkor valószínűleg máshogy fog a sráchoz viszonyulni.

de azért érthető nem, hogy anyukád nem támogatja jelen pillanatban ezt a "kapcsolatot" ugye?

mondjuk tudnunk kéne olyan "apró" részleteket, hogy milyen drogról van szó, mert ilyen értelemben a kávé, az energiaital stb is annak számít...

2013. okt. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem hallgasd meg anyukádat is, gondolt át azokat a dolgokat is, amit ő mond - majd tégy a saját belátásod szerint, éljétek az életeteket, aztán anyukád majd pár nap-hét-hónap alatt megemészti és tudomásul veszi a kapcsolatotokat, ennyi. Meggyőzni ne akard érvekkel, mert az ilyenkor úgyse működik... hagyj időt.


" Azt mondta hogy ki se mehetek tobbet a faluba nehogy talalkozzunk." - ezzel ne foglalkozz... ha nekem anno 17 évesen anyám, azt mondja, hogy "nem mehetek ki a faluba" - ami az én esetemben Budapestet jelenti - hát nagyon körbe röhögöm...

2013. okt. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:) minden drogot használt sajnos és egy ideig árulta is
2013. okt. 27. 10:19
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Szóval nemcsak egy züllött drogos, hanem még bűnöző is? Nem csoda, hogy anyád tilt tőle, és ha van egy csöpp eszed is, akkor te sem égeted magadat egy ilyen lepukkant fickóval, keress inkább egy fiatal egyetemistát, vagy valakit, akinek van jövőképe.
2013. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Na igen...nekem is volt egy ilyen jòhírű barátom és nem hallgattam senkire mert márpedig ő megváltozott.De aztán kezdett előjönni a régi éne és amikor dobtam ő szépen félholtra vert......Sok sikert!!!
2013. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!