Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem bírom tovább! 13/lány...

Nem bírom tovább! 13/lány vagyok, anyukammal es a hugommal elek (apa Debrecenbe lakik, de nem váltak el). Anya folyton ordít velem, néha megver, karomkodik es szid. Nem tudom mit csinaljak, egy lelki roncs vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
hasonló módon nőttem fel, kicsit lelki nyomorék vagyok a mai napig, de valahogy csak sikerült és most normális életem van
2013. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudsz szólni nagyszülőnek, tanárnak? Nagyon mást sztem nem tudsz tenni. Esetleg gyermekjóléti, de előtte mindenképp jó lenne beszélned egy felnőttel a környezetedben. Apukáddal milyen kapcsolatod?

Egyébként nem te vagy a lelki roncs...

2013. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat<3 hát,apával elég jo a kapcsolatom,csak orvos,es havonta minimum 2 hetet úton van külföldön,es azert azt ugy nem nagyon lehetne..
2013. okt. 28. 19:36
 4/8 anonim válasza:
Ha nagyon kínlódsz anyukád mellett nincsen esetleg nagyszülő akihez át tudnál költözni?
2013. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért szerintem szólj apudnak. Nem azért, hogy hozzá költöznél. De ő hátha tud vmi megoldást.
2013. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a válaszokat,megpróbálok apaval es a nagyiekkal beszelni,hatha.. Majd beszámolok. Mégegyszer koszonom.
2013. okt. 28. 20:21
 7/8 Bence_ ***** válasza:
Okot keressétek meg, hogy anyu miért ilyen?
2013. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha szóltál az apukádnak, és próbáljátok kezelni a helyzetet, valószínűleg nem fog ez a 'lelki roncs vagyok' érzet elmúlni. ha a sulidban van, beszélj az iskolapszichológussal. nálunk is ezt mondta, amikor bejött előadást tartani, és valószínüleg tud majd segíteni
2016. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!