Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mivel jobb ha egy...

Szerintetek mivel jobb ha egy 44 éves pasinak születik gyereke mint ha egy 20 évesnek?

Figyelt kérdés
Vagy nincs különbség?
2013. nov. 3. 14:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom, még nem voltam 20 éves pasi gyereke. De ha választanom kéne, akkor én a 44 éveshez születnék "szívesebben" :)
2013. nov. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Ez szimplán pénz kérdése.Kinek mikor tellik rá,anyagilag és érzelmileg egyaránt.
2013. nov. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Szemelyiseg fuggö is, van olyan 44 eves ferfi aki duskal a penzbe es a gyerekenek nem vesz cipöt es gyujti a rokongyerekek kinött ruhait

Ha valaki fukar es egoista , az sajnos nem valtozik, ugyanolyan 20 es 50 évesen is

2013. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

Én apám amikor születtem 43 volt.

Előnye, biztos munkahelye volt( onnan is jött el nyugdíjba),lakás, autó, soha egy fillér hitel, még ma is házasok anyuval mert nem egy gyors pár hónapos ismertség a házasság alapja, nyugdíjasként pedig bőven unokázhat majd nem kell munka után.

2013. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

20 évesen még nincs olyan anyagi háttér, hogy a gyereket a férfi bevállalja, nagyon ritka az, amikor a 20 évesnek annyi a saját jövedelme, hogy egy családot eltartson.


Aztán szerintem sokat számít az is, hogy ha már voltál itt-ott nyaralni, utaztál, buliztál (kinek mi a fontos), akkor 44 évesen nem érzed azt, hogy a gyerek hátráltat abban, hogy utazz, feladj egy állást egy másikért ami lehet, hogy bizonytalanabb, de izgalmasabb..


Én nő vagyok, de nagyon örülök, hogy nem 20 évesen szültem hanem 30. Valahogy nyugodtabban vettem az éjszakázást, a gyereksírást, azt, hogy nem akkor ülök le pihenni amikor akarok.

2013. nov. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem az anyagiakra értettem. Gondolom egy idősebb pasi jobban örül a babának és szereti mint egy fiatal aki három nap után megunja.
2013. nov. 3. 14:44
 7/18 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én nem is az anyagiakra gondoltam, hanem az érzelmi biztonságra.
2013. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Ferjem 17 evvel idösebb es egyaltalan nem lett jobb apa ettöl , kiegett , unott, maganakvaló ember, semmi nyujtanivaloja

A fia, aki 24 évesen lett apa , nagyon örult a lanyanak. Maig mindent megvesz neki , kenyezteti sokat jatszik vele

Apam fiatalon lett apa es menekult az apaszerepböl

Szoval nincs recept

Szemelyiseg szamit

2013. nov. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De szerintem a többi válaszoló nem. Legalább te érted a kérdést. Nem csak pénz kell egy gyerekhez hanem szeretet is.
2013. nov. 3. 14:50
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

"Gondolom egy idősebb pasi jobban örül a babának és szereti mint egy fiatal aki három nap után megunja."

Ne haragudj, de ez egy baromság.

Ez utóbbi nem korfüggő, hanem személyiség függő.


Amúgy általánosítva csak az anyagi háttér a különbség inkább.

Bátyám mikor született a szüleim a 20as éveik elején jártak, mikor én születtem már közel voltak a 40-hez.

A legfeltűnőbb különbség az volt, hogy mikor a bátyám született a szüleim egy lakásban laktak, mikor én akkor meg egy új építésű kétszintes kertvárosi családi házban.

A gyereknek ugyanúgy örültek és ugyanúgy jó életet biztosítottak.

2013. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!