Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gáz lenne anyukámnak megmutatn...

Gáz lenne anyukámnak megmutatni a nemi szervemet? Kiütés van rajta és nem tudom mit csináljak!

Figyelt kérdés
L
2013. nov. 5. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
inkább mondd meg neki mi a problémád és hogy emiatt kísérjen el egy nőgyógyászhoz
2013. nov. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Akár meg is mutathatod. Az anyukádról van szó.
2013. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem gáz, de ő szinte biztos, hogy nem tudja megmondani, hogy mi a baj, de ha még meg is tudná mondani, akkor se tudna neked gyógyszert, kenőcsöt felírni rá. Így fölösleges megmutatni neki. Mond, hogy kiütéses vagy ott, bőrgyógyászhoz mész vele...esetleg elkísérhet.
2013. nov. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
először is várj! milyen kiütés? borotváltad mostanában?
2013. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
szerintem mondd el neki,nehogy rosszabbodjon a helyzet
2013. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én anyámnak az aranyeremet is megmutattam mikor először lett.


25/F

2013. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Édesanyádnak ?Hát persze :-) ,nincs abban semmi ciki az égvilágon !
2013. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kovpet ***** válasza:

Szerintem már látta párszor :)

De tényleg inkább orvosnak mutasd meg, ő a szakember. Menjetek el együtt, ha egyedül nem szeretnél.

2013. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gáznak nem gáz(mondjuk, nekem nem menne én nagyon szégyenlős vagyok), de lehet értelmetlen, mert hacska nem nődoki nem fogja tudni, hogy mi az és mit kell vele csinálni.
2013. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugodt szívvel mutasd meg anyukádnak. Egyrészt már látta elégszer, másrészt tudni fogja, hová forduljatok, nőgyógyászhoz, vagy bőrgyógyászhoz.
2013. nov. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!