Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom 11 éves fia nem akar...

Párom 11 éves fia nem akar járni iskolába, ebben az évben még csak egy hónapot járt összesen. Mi lesz ennek a vége?

Figyelt kérdés
Az orvos ad neki igazolást így nincsenek igazolatlan órái. Ugye nem fogják megszüntetni a családi pótlékot? Az anyuka neveli.
2013. nov. 6. 08:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
32%
8-as válaszíró "alegnagyobb gond ezzel hogy elveszítitek a családi pótlékot" A válasz 100%-ban helyes.Szerintem ez aválasz kb.30%-ban helyes! MIVEL ITT A LEGNAGYOBB GOND:BUTA MARAD A GYEREK,ÉS MILYEN JÖVŐJE LESZ?!
2013. nov. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

"Összesen hárman járnak egy osztályba"


Lehet, hogy a tanárnak ekkora tömegben fel sem tűnik,

ha egy-két tanuló hiányzik...

2013. nov. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

250 tanóra hiányzás után osztályozót kell tennie,,,van egy határ ahonnan azt sem lehet...


Ha napi 5-tel számolunk... Az 50 nap az 1,5 hónap hiányzás...nem nehéz összeszedni!!!!!

2013. nov. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

15: Mert miért ne akarna járni olyan helyre valaki, ahol szeretik, ahol neki jó?

Te miért nem tudsz többet a párod gyerekéről, hogy miért nem akar járni? Még sose kérdezted meg?:-o

Hogyhogy 3-man járnak egy osztályba?:-o

2013. nov. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

"Ugye nem fogják megszüntetni a családi pótlékot? " Azt szerintem már rég... Vagy folyamatba van.

És nevelhetnétek rendesen azt a gywreket.

2013. nov. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Gratulálok, neveltek még egy naplopó senkit. Talán amíg nem késő normális iskolába kéne íratni, mondjuk egy osztállyal lejjebb. Egy 11 évesnek 5 éve minden hétköznap iskolába kéne járni, akkor rontották el amikor először megengedték hogy otthon maradjon mert "nincs kedve" menni. Másik iskolába, tiszta lappal kéne kezdenie.
2013. nov. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
21-es: talán próbáld meg elovasni és értelmezni amit írtam, ha nem megy szótagolva, akkor betűzve.
2013. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

1. A gyerek eltérő tantervű osztályba jár ezért van csak három tanuló az osztályban.

2. Az anyja neveli a gyereket!

2013. nov. 9. 12:42
 29/29 anonim ***** válasza:
a tantárgyaknak 2/3-át ott kell lennie. sztem épp határeset, hogy meghúzzák, de 1 év már semmi. jövőre legyen magántanuló, általánosban nekem is volt olyan osztálytársam aki nem szeretett suliba járni, de szépen otthon tanult.
2013. nov. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!