Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Közel 19 évesen milyen lehetős...

Közel 19 évesen milyen lehetőségeim vannak elköltözni itthonról?

Figyelt kérdés
Eljutottam arra a pontra,hogy nem bírom tovább elviselni,ami itt megy,a részletekbe most nem mennék bele,a lényeg,hogy szeretnék végre elköltözni innen.Jelenleg még suliba járok,szóval munkát max amellett tudnék elvállalni.Ami még eszembe jutott az a gyerekotthon,arra mennyi esély van ennyi idősen? Vagy ti mit tudnátok ajánlani? Nagyon megköszönnék mindenfajta segítséget.
2013. nov. 9. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Munka, albérlet. Mar nagykoru vagy, gyermekotthon nem jatszik.
2013. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Milyen nyelvet beszélsz társalgási szinten? Van-e valami szakmád? 19 évesen még középiskolába jársz? Csak azért mert ennyi idősen néhányan már másodéves egyetemisták. Ha egyetemista vagy, akkor elég sok módja van a külföldre szivárgásnak legalább fél - 1 évre.
2013. nov. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Én 19 évesen költöztem el otthonról. Suli mellett dolgoztam és kiadtam a lakás egyik felét. Igaz, volt hova menni, de fennt is kellett tartani és élni is kellett. Fogjatok kössze barátok, béreljetek valamit együtt.
2013. nov. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

+18 évesen már nem vagy gyerek, hogy gyermekotthonba kerülhess.


Ha elakarsz költözni keress munkát és albérletet. /viszont albérletet fogsz olyan könnyen találni amíg nincs munkád.../

2013. nov. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Menj koleszba!
2013. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!