Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám büszke rá hogy milyen...

Anyám büszke rá hogy milyen erkölcsös szex terén, viszont én szeretném ha könnyűvérűbb lenne, szokatlan?

Figyelt kérdés
Van még valaki ilyen érzésekkel?

2013. nov. 20. 17:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
98%
Fújj, hát én nagyon nem szeretnék anyukám szexuális életével foglalkozni. Ez beteges.
2013. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Veled beszéli meg a szexuális életét? Én azt gondolom, aki annyira erkölcsös, az nem is nagyon beszél róla.
2013. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést édesanyádról...neked nem mindegy milyen a szexben?
2013. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem. Hanem, hogy több mint 20 évig volt apámmal aki végig csalta és lelépett 5 éve. Anyámnak meg sír a szája hogy párt szeretne magának, de lépéseket nem tesz érte. Folyamatosan azzal példálózik, hogy minden pasi csak szexet akar és hogy ő nem ku..a, (megjegyzem: én ezekre mind nem vagyok kiváncsi, de sokszor kibukik szegény). Főleg az böki a csőrét, hogy apámnak fix partnere van akivel együtt él, neki meg nincs senkije. De őszintén megmondom: olyan kis bénácska és tapasztalatlan ilyen szinten és közel az 50-hez drasztikus hozzáállásváltás kellene, hogy ne savanyodjon be. Nem azt mondom hogy boldog-boldogtalannal szexelni kell egyből, de olyan gyámoltalan szegény. Én nem tudok helyette randizni, ismerkedni basszus! Egyébként pedig szerintem egy jóízű kufirc segítene végre lezárni azt aminek már 5 éve eleve vége van és akkor nem kellene folyton szomorkodni látni. Csak lazább felfogás kellene.
2013. nov. 20. 18:01
 5/65 anonim ***** válasza:
46%
Nem mindenki veszi ilyen könnyen. Van, akinek számít a lélek is. Szerintem elég k.u.r.v.á.s a hozzáállásod. Egy kufirc nem old meg semmit.
2013. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:
De talán három igen. :) Figyu, nekem is volt egy hosszú évekig tartó párkapcsolatom ahol olyan szerelmes voltam és úgy függtem a sráctól érzelmileg hogy majd bele haltam. Ismerkedés és pár kufirc meg egy kis környezetváltozás megmentett. Most komolyan inkább maradjon valaki egyedül????Ezt te sem gondolhatod komolyan. Nem kell ebből olyan nagy ügyet csinálni. És nem kell egyből ágyba sem bújni, ezt írtam. De senki sem lesz k.u.r.v.a ha a 3ik-4ik randin lefekszik.
2013. nov. 20. 18:12
 7/65 A kérdező kommentje:
Pont hogy a lelkemnek tett nagyon jót.
2013. nov. 20. 18:13
 8/65 anonim válasza:
87%

nem hinném, hogy lazább felfogás kéne neki, nem mindenki ilyen típus és ez nem baj

maradjon csak visszafogott(abb mint a mai átlag) ilyen téren, nincs ezzel baj

az viszont biztos, hogy nyitnia kéne valaki felé, akivel, úgy mint az előző férjével, jó, tartós kapcsolatot tudna kialakítani szexuális téren is, meg a indennapokban együttélésben is

2013. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
26%
szerintem elég sok mindent megold egy jó kufirc :) értem a dilemmát, de te nem változtathatsz anyudon, majd változik, ha akar valakit.
2013. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim válasza:
22%
Ennek a kérdésnek semmi köze nincs a betegséghez. Én is átestem ezen, és igen zavaró ha az anyukád prűd. Ha kitartóan sütöd el a 18+-os vicceket felé, egy-két felháborodás után nevetni fog... majd vissza is szól :) Ugyan így a szexről..Beszéld bele a fejébe :D Amúgy F/L?
2013. nov. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!