Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van ez? . :- ( Egy 12...

Miért van ez? . :- ( Egy 12 éves lány.

Figyelt kérdés

Miért van az,hogy akárhogy próbálok ilyen téren változtatni magamon,nem megy..

A problémáim:

-ha anyukámmal megbeszélünk valamit,megígérem,de olyan érzésem van, hogy : leszaroom.. xD (hozzátenném,nem vagyok megelégedve magammal,lusta vagyok xd :( .. ) Úgy érzem, sz@rok az egész világra,és nem akarok..

A többi dolog amit nem szeretek magamban;

-lusta vagyok

-nincs önbizalmam (rondának érzem magam)


pedig sokan mondják,hogy milyen szép vagyok.. nem hiszek nekik. ha anyának elmondom,mivel piszkáltak a suliban,akkor azt mondja,h "ugyan már! ne sajnáltasd magad kislányom.." apa is,ha nem értek valamit,akkor kiabál,hogy lehetek ilyen hülye..:$ Én szeretem őket,meg minden..:( Úgy érzem,az egész világ ellenem van.. Sokszor már öngyilkosságon gondolkodok..:'( Annyira rossz... Bár egy dolog lenne,ami életre keltene:egy fiú barát.. tudom,kicsi vagyok,de a nővéreim szerint hamar érett vagyok, inteligens,aranyos stb.. bár nem tudom kinek higgyek.. Ja, és nagyon érzékeny vagyok.. elmondta osztálytársam,hogy meghalt a mamája,elsírtam magam,erre kigúnyoltak.. az a négy ember:nővéreim,barátjaik,akiket szeretek 200 km-re vannak tőllem :( Mit tegyek? U.I.:bocsi h hosszú és h hibás, telefonról írtam.. Előre is köszönöm szépen az értelmes válaszokat!:)


2013. nov. 20. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi vész! Kezdődik a kamaszkor!

Pár évig kitart ez az érzés, de vigasztaljon, hogy mindenki túlesik rajta, és mindenki túléli.

Most még úgy sem hiszed el ha mondom, de 10 év múlva mosolyogni fogsz ezeken a "problémákon".

2013. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ..:) De.. mindig mindenki rámszáll.. és nyilvánosan leégetnek.. Ezzel mit tehetnék?
2013. nov. 20. 21:25
 3/13 anonim válasza:
72%
Szard le őket magasról. ;)
2013. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát tudjad, hogy nem helye,s amit csinálnak és nincs igazuk és nem Te vagy a rossz!

Ha én ott lennék, helyretenném őket, megvédenélek!:)

Képzelj oda engem, mint megmondónénit!:)

Te is megmondhatod: "Ejnye, apu! Hogy lehet így viselkedni? Egy felnőtt ha hallaná, hogy beszélsz másokkal, jól helyretenne!"

:)

2013. nov. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy: "A főnöködnek/nagyinak/szomszédnak is ezt így mondanád, ha ezt gondolnád róluk?"

:)

2013. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Jajj a szokásos kamaszos panaszkodás.

Próbáld a szüleid szemszögéből nézni. Vagy mit vársz? Óránként menjenek oda és dicsérjenek meg, hogy milyen szép vagy?

Keress a közelbe egy új barátot akivel megbeszélheted ezeket, mert nem sértésnek írom de ezt egy 15nél idősebb ember nevetségesnek vagy siralmasnak tartja.

Biztos felfújod a dolgokat. Ha az egyik jelentéktelen osztálytársad megsért, senki nem fogja ezt problémának tekinteni rajtad kívül.


Amúgy mindig azzal jönnek, hogy ez a "lázadás"...

Már a 100. ilyen önmagát sajnáló tinilány lehetsz itt gyakorin, facebookon pedig milliomodik.


Amúgy az öngyilkosságról:

Egy probléma elől menekülnél öngyilkosságba. Nem gondolod, hogy inkább a probléma okozói érdemelnék ezt?

2013. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Olyan emberek akik belédkötnek, mindig és mindenhol lesznek, de levegőnek kell nézni őket. Ha pedig annyit foglalkozol velük, csak te fogsz rosszul járni, tehát felejtsd el, biztosan nagyon szép lány vagy. Próbálj a tanulásra koncentrálni, szerezz jó jegyeket. :)
2013. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez a kamaszkor. De ezen is lehet segíteni. Én is pont ugyanebben a helyzetben vagyok, de minden nap sportolok egy keveset és célokat tűzök ki magam elé mint rövid és hosszú távra. Valamint szeretek alkotni. Csinálj valami hasonlókat és mindig legyen előtted valami amiért megéri küzdeni. Ha ez megvan akkor nem leszel lusta, és semmi időd nem megy kárba. Még ha nem is sikerül (isten ments) akkor is ott a tudat hogy te mindent megtettél érte. Ha van valami ami leköt és élvezettel csinálod akkor a többiek nem fognak érdekelni és neked is jobb lesz. Sok szerencsét.

15/F

2013. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne írj le ötször egy betűt egy szóban ("leszaroooom), és ne írj ilyen xd, :§ jeleket, mert ez iszonyatosan gáz, tipikusan csak a buta facebook-libák csinálják. Ha olyan érett vagy, hagyd el ezeket az igénytelenségeket.


2. Ne érezd magad csúnyának, öt év múlva már emlékeztetni sem fogsz mostani önmagadra. Ha olyan érett vagy, akkor egy dolgot jegyezz meg: a külső tényleg nem sokat számít, senki nem a kinézeted miatt fog szeretni vagy utálni.


3. Ennyi idősen nem kell neked pasi, azért túlzásba se essünk már. Ha olyan érett vagy, akkor még várj vagy három évet, mikor már lesz annyi eszed, hogy ne használjon ki az első kiéhezett tinisrác.


4. Felejtsd el az öngyilkosságot. Ha olyan érett vagy, akkor tanuld meg, hogy nem elmenekülni kell a problámák elől, hanem megoldani azokat.

2013. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Vri válasza:

Mindenkinek vannak problémái a életben (nem csak neked) és lehet, hogy ők is először nem bírták, de megoldották szépen sorban.

Beszólnak? Ne figyelj rájuk! [ezt olvastam itt, hogy írták] de ez nem mindig jó, mert, ha nem is figyelsz akkor is csinálják neked. Szóval egynél min. visszaszólhatsz, hát ha akkor békénhagynak.

Igazság szerint nekem is volt, hogy öngyilkoságot tervezek, de meggondoltam magam. Mert se magamat, se mást nem bírnék bántani és te se csináld ezt, mert mindenki értelemmel születik meg.

A szüleid is voltak kamaszok. Próbálják valahogy a te időszakodat is átélni. Szerintem kérdezd meg, hogy nekik milyen volt, mit csináltak.

Menj ki (amikor csak tudsz) a szabad levegőre, pl. futni-kocogni, biciklizni, görkorizni, sétálni. Jól fog esni (:

Vagy csináld a hobbidat. Amit szeretsz csinálni. (:

2013. nov. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!