Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek anya nem enged be...

Mit tegyek anya nem enged be a varosba este?! 15 eves lany vagyok!

Figyelt kérdés
Mindig is az volt, hogy sotetedesre legyek itthon. A barataim mondtak, hogy holnap este menjek be veluk, beulunk egy kavezoba beszelgetni kb. 8ig maradnank.. Mikor mondtam anya az volt a valasz, hogy: "haha, este?! Ki se talaltad." De ez mar nagyon sokadik ilyen es en vagyok az akit sose engednek... Masok 13 evesen hajnalig buliznak (nem..nem mondom, hogy az normalis) en meg 8ig bent szeretnek maradni es nem lehet. Ezek a barataim normalisak, de tenyleg. Nem cigiznek, inni is csak ritkan, de akkor se sokat es amugy se pialni mennenk.. Mar nagyon elegem van ebbol. Kb. 15percre lakunk a belvarostol es nem veszelyes kornyek. Mit tegyek?
2013. nov. 1. 19:36
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
77%
Ugyan ebben a helyzetben vagyok sajnos :( 16/lány
2013. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Ezek mellett a tanulmanyi eredmenyemmel nincs kulonosebb gond 4es tanulo vagyok es nem gyenge gimibe. Itthon is sok mindent megcsinalok, nem szoktam hazudozni es ha anya azt mondana, hogy fel9re legyek itthon en itthon is lennek!
2013. nov. 1. 19:40
 3/42 anonim ***** válasza:
48%
Kávézzatok előbb,komolyan nem értem mi a fenét akar este minden tini a városba szédelegni.
2013. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Mindenki este van a varosba, itt akkor van elet.
2013. nov. 1. 19:43
 5/42 anonim ***** válasza:
48%
És minek "élet"? Úgyis csak ti lennétek ott, a társaság a lényeg, azzal meg meglehet beszélni, hogy legyen előbb. Egy 15 éves lány ne akarjon éjszakai életet élni.
2013. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
8 ora az miert ejszaka?
2013. nov. 1. 19:47
 7/42 anonim ***** válasza:
57%
Tudod #3, ezzel semmi mást nem csinál az ilyen t. anyuka, mint jól kiszúr a lányával, a baráti kör meg nyilván nem ahhoz fog alkalmazkodni, nem aszerint fog élni, hogy van egy lány, akinek szerencsétlenségére az anyja ilyen maradi nézeteket vall...
2013. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
69%

Én is mindig hazamegyek kb sötétedésre mert én nem szeretek sötétben egyedül mászkálni. Mond meg anyukádnak,hogy egyik barátod hazakísér, viszel telefont.


16L

2013. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
13%
Nem az a lényeg, hogy este, vagy éjszaka, de miért jó az nektek ha sok ember van az utcán, miközben ti egymással beszélgettek egy kávézóban?
2013. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
35%

Persze mert sötétedéskor kezdődik az oly biztonságos környéknén az élet,előtte semmi sincs. Csak egy kicsit ellenmondásos.


Egyáltalán milyen életről beszélsz?

2013. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!