Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is felelőtlen...

Szerintetek is felelőtlen vagyok, amiért a páromra bízom a gyereket?

Figyelt kérdés

Van egy 5 hónapos kisfia, első gyerek ezért nem tudom mit kell vele csinálni. Páromnak van egy nagylánya így már van gyakorlata az ilyesmiben. Ezért az elejétől fogva ő fürdeti a kicsit, ő ringatja többet, ő van fent vele éjszaka, ha nem alszik a kicsi stb.

Néhány ismerősöm szerint én felelőtlen vagyok amiért nem törődöm a gyerekkel.

De mit tegyek, ha egyszer a párom jobban ért hozzá?


2013. nov. 21. 14:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom te vagy az anya?

Hát azért ideje lenne megtanulni! Nem mondom,hogy ne segítsen a párod, de azért neked is tudni kellene ellátni!

2013. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem a kérdező az apa. Egy nőben nem fogalmazódik meg az, hogy a párja jobban ért hozzá, mert neki már van gyereke. Legalábbis remélem.


Ha téged ez zavar, beszélj a pároddal, mutassa meg, hogy kell ringatni, fürdetni, fürdessétek együtt, vidd el a babakocsiban sétálni, stb.

2013. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Csak azért merült fel bennem,hogy anya lehet, mert bár előfordul, de ritka,hogy egy 5 hónapos baba, az apjával éljen!
2013. nov. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Nem vagyfelelőtlen,mert az apja nem pedig idegen.DE azt viszont én sem értem miért nem foglalkozol a gyerekkel többet.Ha nem probalod meg fürdetni,altatni akkor hogy tanulod meg? Az én fiam 6 hós.Mielőtt megszületett sem en sem az apja nem fogtunk joforman meg csecsemőt.Megtanultuk.Szerintem ez neked csak jó kifogás arra hogy kicsit "

szabadabban" teljenek a napjaid! Mi lett volna ha olyan apja lenne akinek nincs nagyobb gyereke? Akkor is meg kéne fürdetni,etetni...

Arról nem beszélve hogy személy szerint én nem várnám el hogy éjjel az apja keljen a gyerekhez.Persze vegye ki a részét,de ő mégiscsak dolgozni jár hagy pihenjen! De a párodnak így jó...

2013. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
51%
Van egy 5 hónapos kisfia, ... - A párodnak van egy kisfia, ugye? Akkor az övé a felelősség, a saját gyermekéért. Azt azért írd le légyszíves, hogy te vagy a nő, illetve a férfi, mert úgy könnyebb is lesz válaszolni.
2013. nov. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
79%

Én ezt nem felelőtlenségnek hívnám (ő is a szülője, nem egy vadidegen hozzá nem értőre hagyod), hanem kényelmességnek.

Tényleg bele kell tanulnod, egyre többet kell majd foglalkozni vele, jól jön a rutin.

Nálunk is apa fürdet és éjjel is szokott kelni, ha kell. De én is.

2013. nov. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Ja várjál-nem is te vagy az anya? Vagy csak rosszul írtad és fiaMról van szó?
2013. nov. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Bocsi, az "M" betű lemaradt, szóval én vagyok az anyuka, a párom pedig az apuka.
2013. nov. 21. 15:25
 9/33 anonim ***** válasza:
38%
Akkor ki van vele gyeden/gyesen? Tápos baba? Neked nem hiányzik? Kérd meg a párod, hogy segítsen, belejössz!
2013. nov. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Félsz attól, hogy valamit rosszul csinálnál?
2013. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!