Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha az a nem...

Mit csináljak, ha az a nem normális mindenbe beleszól?

Figyelt kérdés

az "anyám" soha semmit nem bír meghagyni egy büdös szó nélkül se, mindig átrendezgeti a szobánkat, ilyenek. kb. negyed éve fel lett hozva a szobámba egy nagy szivacs, amit össze lehet húzni cipzárral, hogy ilyen egyszemélyes legyen, de én "franciaágyként" tartottam, mert alvás közben sok helyet elfoglalok és a kis pici 1 személyes ágyon nem férek el normálisan, erre az a nem normális most kitalálta, hogy mostantól csak az 1 személyesen aludhatok, mert szerinte ronda, amikor szét van terítve és hogy úgy úgy néz ki a szobám, mint valami putri. bakker ennek nem mindegy, hogy ÉN a SAJÁT SZOBÁMBAN hogy alszok ESTE????

meg azt bírom amúgy, hogy nem is kérjük, már jön állandóan pakolni mindenkinek a szobájába, ismétlem, mi egy szóval nem kértük arra, hogy akár az emeletre feljöjjön, de azért jön pakolászni, aztán ő mondja, hogy mi milyen hülyék vagyunk, mert mindig neki kell pakolni T_T

meg most is elkezdett már "takarítgatni" a szobánkban és a nővérem szobájában a polcról a cuccokat lehajigálta a székre meg az ágyra és elkezdte a polcot porszívózni...meg azt szokta csinálni, hogy amikor reggelente már mindenki elment itthonról, csak még ő nem, akkor feljön és az összes szobában kinyitja az ablakokat, és nem zárja be, úgy megy el itthonról és általában nővérem jön haza legkorábban, olyan 2 óra fele és addig tárva-nyitva vannak az ablakok, az a hülye meg csodálkozik, hogy miért van a lakásban is -20°...


mit csináljak?


2013. nov. 23. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Tisztaság- és rendmániás.
2013. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a mamám ilyen. Akármit is mondok neki, akárhogy érvelek, nem fogja fel. Ez van, nem lehet vele mit csinálni, hagyd a francba. Ha egész nap takarítani van kedve, akkor örülj neki, hogy valaki megcsinálja helyetted és neked nem kell. Ő veszi magára ezt a terhet végül is, az ő baja...de a nyitott ablak azért para a betörések miatt. Arra nem gondol?
2013. nov. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy közben állandóan ordibál velem, meg volt már, hogy kb. nekem támadt, amiért nem én takarítok...tiszta idegbeteg, saját magát hergeli ezzel, hogy bejön a szobámba és azt figyeli, hogy nincs-e valami, amibe bele tud kötni és ordibálhat velem. amúgy nem fél miatta, mert a mi szobáink az emeleten vannak, és kertes házban lakunk, szóval kb. kizárt, hogy bárki is bejöjjön rajtuk. csak emiatt szar ugye, hogy csodálkoznak, hogy miért van mindig akkora gázszámlánk...na vajon miért...
2013. nov. 23. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!