Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim már kiskorom óta...

A szüleim már kiskorom óta azzal fenyegetnek, hogy ki leszek dobva, intézetbe leszek adva?

Figyelt kérdés
Közben ezt sose valósították meg. Akkor mégis mire jó ez az egész? Most megint volt egy nagy balhé és anyám azt vágta a fejemhez, hogy mehetek az aluljáróba. Már mennék is el innen, csak egyelőre még nincsenek biztosítva a feltételek.

2013. nov. 24. 23:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Az, hogy dühükben mivel vagdalkoznak, nem jelent semmit. Engem meg azzal ijesztgettek mindig, hogy ha megint rossz leszek, elvisz a rézfaszú bagoly. Szerinted jött már értem?
2013. nov. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
szerintem a rézfaszú bagoly csak létezik mert engem is mindig ezzel riogattak..:)
2013. nov. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem apám mondogatta mindig ezt, hogy 18-at betöltöm, mehetek otthonról.

Végülis egy évet kaptam pluszban, de kirakott otthonról.

2013. nov. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Az a részfszú baglyot, meg a javítót ne említsük egy sátor alatt :D ... Még ha mérgesek is, akkor sem szabad a saját gyerekére / gyerekének ilyent mondani!
2013. nov. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Néhány primitív emberszabásúnak csak addig buli a gyerek, amíg pénzt kap érte az államtól.
2013. nov. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
50%
Tehetetlenek. Szülők sem tökéletesek. Fejedhez vágnak egy csomó mindent, mert sok esetben nem tudják a megoldást egy-egy problémára és ettől dühösek. Nem tudják minden szavukat kontrollálni. Te sem vagy erre képes. Eszedbe ne jusson, h nem szeretnek, és azért történik ez veletek.
2013. nov. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Emlekszem nekem meg az ocsemnek mikor roszak voltunk apam mindig azt mondta megyunk a zsidoknak vizet hordani mi az ocsemmel kiajultunk a sirasba,apam meg emlekszek mindig olyan jokat nevetett a sajat marhasagan, meg rajtunk is :)
2013. nov. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A rézfaszú bagoly nálunk is volt :D


Amúgy szerintem se szabad egy szinten emlegetni, az egyik az egy valós félelem, egy igazi fenyegetés, a másik meg egy nyilvánvalóan ijesztgetésre szolgáló, amúgy mókásnak hangzó teremtmény :)


Kérdező: rossz dühkezelés volt ez részükről, nem a problémát akarták megoldani, csak azt akarták hallgass el, hogy nekik legyen igazuk. Ne, éppen a szülők mintaképei.

2013. nov. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rézfaßú bagoly, meg Harapós, meg Nyanya nálunk is volt. Amúgy ha ki akartak volna dobni, már rég kitettek volna. Csak régen sokszor annyira komolyan mondták, hogy komolyan megijedtem. Mindegy, én valahogy nem tudom tisztelni őket. Ez van.
2013. nov. 25. 11:04
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja és most, hogy már betöltöttem a 18-at, az intézetes fenyegetés átváltozott aluljáróvá.:S
2013. nov. 25. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!