Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám 27 év után ismerősnek...

Apukám 27 év után ismerősnek jelölt a facebookon. Te mit tennél?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak pár éves koromban, engem az édesanyám nevelt fel. Az apukámmal nem volt semmilyen kapcsolatom közel 27 évig felém se nézett. Most ismerősnek jelölt a facebookon, de én nem tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel. Már én is szülő vagyok és számomra nincs bocsánat arra, ha valaki elhagyja a saját gyerekét. Régen sokszor eszembe jutott, hogy mi lesz ha majd egyszer megkeres, mit fogunk egymásnak mondani. De ez így olyan fura, lett volna lehetősége írni, de semmi...

Te mit tennél hasonló helyzetben?


2013. nov. 26. 16:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
43%
Én nem jelöltem volna vissza. Én úgy gondolom, hogy egy apától 27 évig rá sem nézett, megérdemel a gyereke annyit, hogy ha fel akarja venni vele a kapcsolatot, akkor minimum egy telefonhívás keretében személyes találkozó kérésével tegye, ne egy sz*ros Facebook jelöléssel. Még egy levél is megteszi, ha gyáva ahhoz, hogy felhívja a gyerekét. De ez a Facebook jelölés nevetséges és megalázó ilyen helyzetben.
2013. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ha semmit nem tud rólad, még a címedet sem, akkor még a levélírás is bajos. Mindenesetre én akkor sem foglalkoznék vele.

De visszaolvasva látom, hogy azért nyitott vagy felé valamennyire.

Majd meglátod, mi lesz belőle. Azért ha véletlenül nem úgy viselkedik, ahogy reméled, ne essen nagyon rosszul.

2013. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én voltam hasonló helyzetben, engem az anyám talált meg 25 év rám sem bagózás után. Én mondtam neki, hogy "kösz, de már nem aktuális", azóta sem keresett újra, hál' Istennek.
2013. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Átgondolnám ezt a "nincsbocsánat"-dumát.


Már csak azért is, mert semmit sem tudok az ő indokairól.

És mert előfordulhat, hogy 27 évnyi bepótolnivalótok van.

2016. márc. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!