Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most akkor kinek az apjaa az...

Most akkor kinek az apjaa az agresszív? A barátomé aki tök nyugis de a barátomat ha rossz jegyet kap simán 3x arconveri, vagy az enyém aki ha mérges szétveri az asztalt de SOHA senkit nem ütött meg?

Figyelt kérdés

mert a barátom tanuja volt hogy apám kiborult, mert átverték, és anyám mondta neki hogy nem kellett volna belemennie az üzletbe és erre felállt és elkezdte szétverni az asztalt.... anyukám mosolygott mert látta hogy a barátom is látja ezt, de amúgy már hozzá vagyunk szokva hogy néha kirepül az ablakon pár szék ha mérges xD


De viszoint engem és anyukámat sosem, sőt soha senki szerettét egy újjal sem bántotta, és ezt garantálom hogy még akkor sem ütött meg mikor egyszer összevesztem vele és elküldtem a k r v a anyjába.... viszont a barátom kiakadt hogy milyen agresszív apám van, és az apja átjött, hogy minden rendben van e. most ezek abban a hitben élnek hogy minket ver apám, pedig közben soha. viszont a barátom apja tudom hogy arcon veri a barátom ha rosszul teljesít iskolában vagy ha késük, de közben nyugodtan viselkedik. na akkor kinek az apja az agresszív???


14f


2013. dec. 5. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő agresszív csak mindkettő másképp vezeti le a feszkót
2013. dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Maradjunk annyiban hogy egyikőtök apja sem normális.

De ha mélyebben bele akarnám ásni magam, akkor a te apád egy fokkal rosszabb, mert neki látható dührohamai vannak amit eddig a tárgyakon vezetett le.

A nevelése sem normális, mert ha egy 14 éves kölyök a saját édesapját k r v a anyázza, és nincs semmi reakció, semmi büntetés, akkor ott is nagy gondok vannak...

2013. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettejük agresszív, dühkezelési problémákkal. Az, amit apád csinál, az önkontroll hiányára utal, ilyet egészséges ember nem tesz, ahogy az arcon ütés sem a jó megoldás a rossz jegyekre.
2013. dec. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyiknek sem normális a viselkedése, de ha választanom kellene ,hogy melyik jobb akkor a te apádat választanám ,mert mégiscsak rosszabb embereket ütni mint tárgyakat szétverni. De szerintem apukáddal is kellene csinálni valamit,mert az nem lehet ,hogy csak úgy szétver valamit ,mert én személy szerint nagyon megidejnék és megviselne a dolog ha ilyent látnék még egy ismeretlen embernél is, haá még a saját apámnál... Tehát vegülis nem tudom melyik agresszívebb, de mind a kettőnél vannak problémák.
2013. dec. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan élettársam, aki dühében szétverte az asztalt, stb. De mindig mondta, hogy soha senkit nem bántott és nem is bántana.

Nos, ez egészen addig tartott, amíg egyszer úgy alakult, hogy én voltam épp kéznél, amikor elborult az agya. Utána persze bánta és ezerszer bocsánatot kért, de akkor már mindegy volt.


Aki nem képes kontrollálni magát, az veszélyes. Akkor is, ha eddig még nem történt baj.

2013. dec. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem jó, de ha tudjátok az apukádról, hogy nem ütne meg, csak dobálja a bútorokat, akkor max anyagi kárt tesz nektek és magának, pluszba magát hergeli, ami nem egészséges. Titeket ezzel nem tart terrorban, mert tudjátok, hogy nem bánt. Viszont a barátod apukája nyugodt fejjel veri a gyerekét. Még ha valaki hirtelen felindulásból tesz ilyet, jobban meg tudom bocsájtani, mert a pillanat hevében teszi. Nem szabad gyereket verni, meg senkit. Az arcra ütés a legmegalázóbb, a legnagyobb bűntetés, az ember azt veszi magár a legjobban. Így nem csak fizikálisan, de lelkileg is bántja a barátod. Nem hiszem, hogy egy rossz jegyért kiérdemelné a pofont. A pofont csak nagyon súlyos esetekben "lehet" alkalmazni. Szokták mondani, egy időben elcsattant pofon helyrerakja az embert. A barátod apja sokkal rosszabb.
2013. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nagyon sajnálom is a barátomat ez szörnyü lehet neki. amúgy apukám másnak a holmiában nem tesz kárt, mindig csak abban amit ő vett vagy az övé...:D egyszer volt okostelefonja de anyám megtiltotta neki hogy még egyszer vegyen xD
2013. dec. 5. 16:05
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem itt azért igen-igen túlzásba estek páran. Ha a barátod apja felpofozza a fiát, az egy rosszul megválasztott pedagógiai eszköz, de egyáltalán nem biztos, hogy tényleges agresszió van mögötte Ezt ennyiből nem lehet megmondani


A te apukádra sem az agresszív jelzőt mondanám. Velem is előfordult már, hogy annyira felcsesztem magam, hogy földhöz csaptam ezt-azt. Anyukámmal is megesett már, ő konkrétan egy teli tál spagettit vágott a konyhakőhöz. Az exem is időnként belerúgott ebbe-abba és kamasz korában egyszer mikor összeveszett anyukájával betörte a szobája ajtaját, nővérem egyszer mikor összevesztünk majdnem hozzámvágta a sajtreszelőt, de végül földhöz vágta. persze ezek agresszív megnyilvánulások, de nem jelenti, hogy az ember maga agresszív úgy általában. Inkább a felgyülemlett stressz rossz levezetése, de semmiképp nem jelenti, hogy egyszer ember ellen fordítaná apukád a dühét. Persze ha túl gyakran megesik vele, lehet nem ártana valami sport után néznie ahol levezetheti a stresszt.


Na mindegy szerintem egyik eset sem vészesen agresszív önmagában, de a szituációkból derül ez ki igazán, így írásból ez nem igazán megállapítható.

2013. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

szerintem kivállóan kezeli az agresszióját a fater.

annyi csak a hibája, hogy nem képes egy szoba sarkát olcsó illetve ingyen guberált cucokkal. mert okostelefont földhözbesszni butaság. butatelefont helyette földhözbesszni ellenben okoság.

2013. dec. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!