Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Akik ledudálják a másikat...

Akik ledudálják a másikat mert megmert állni, hogy kiszálljon valaki, azok kemény emberek?

Figyelt kérdés

Sokszor láttam, hogy valaki egy főúton félreáll, elakad jelzővel, hogy pl kiszálljon a megállóba, vagy a járdára az akit ki akar tenni, és jön egy autós gyorsan és kikerüli, és közben telibe nyomja a dudát, hogy "mi a f*szé mert megllni itt!?" alapon.

És akkor utána megy az aki megállt, és hátulról Ő is telibe dudálja.


Na ilyen esetek mire jók?

Ilyenkor az aki ledudálta a másikat az kemény agresszív ember? Megcsinálja azt, hogy kiszáll, és kirángat a kocsiból, és agyon ver?



2012. jún. 23. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

Ezek betonkemény gyerekek!

Ők úgy csinálják, hogy lassítanak, lehúzzák az ablakot, az utas tigrisbukfenccel kivetődik, vállon átfordulva tompítja az esést, feláll, leporolja magát, és fut tovább.

2012. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
88%
Az ilyen esetek bizonyítják, hogy nincs közlekedési kultúra Mo.-n.
2012. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

az egymásra dudálásnak tényleg semmi értelme de nem egyszer volt hogy előttem lévő egy forgalmas úton még csak le sem húzódik (azt hogy miért nem lehet az 50 méterrel arrébb lévő parkolóba beállni nemtudom) és miután kiszállt az autóból még 26x elköszönnek puszi-puszi majd kiszedi a csomagtartóból a cuccait az elég idegölő tud lenni.

viszont ha legalább ahogy tud lehúzódik és nem tökölnek a kiszállással akkor én sem értem minek dudálni.

2012. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Kemény? Nem. Műveletlen suttyó inkább.


Kérdés, ott szabad-e megállni, s a megálló jármű hogyan állt meg. Ha nem szabad, akkor bizalmi elv szerint nem kell rá számítanom. Ha megtévesztő módon állt meg, az is veszélyes, követési távolság tartása mellett is. Sajnos sokan akkor is dudálnak, ha annak semmi értelme, oka nincs.

A vészjelző-villogtatás meg nem ment fel a megállási tilalom alól. Ha olyan helyen válik váratlanul mozgásképtelenné (!) az autó, ahol megállni nem szabad, ott villoghatok addig, amíg az autó mentéséről nem gondoskodom. (Pl. kerékcsere, elszállítás). Ha nem mozgásképtelen, de csak lassan tud haladni, akkor is. A kiszállok-beszállok-rakodom játék villogóval teljesen szabálytalan.

De ez a szokás már annyira eluralkodott, hogy sokan ott is villognak, ahol semmi nem tiltja a várakozást.

2012. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

a kresz tiltja a dudálást kivéve ha balesettet akarunk elkerulni figyelmeztteni szabad másikat az adot veszélyre ami fent áll.

a másik tahó meg az aki ott áll meg ahol nem szabad !

még akkor is ha van rá hely .de tilos!

megállni várakozni tilos :) sokan nem tudják mit jellent !

sokan vették a jogsit akkor is ha lefizeték a v.b. mert egyenlő vetted .ugyan olyan hulye a tag mint ha nem is lenne neki jogsija , napi 10 szer látni ilyeneket....

2012. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
kihagytam elözésnél jellezhetunk dudálva. igy jellezve vigyáz elözni fogok.
2012. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Beviz Elek ***** válasza:
24%

Igen, ezek agresszív, kemény emberek. Ha valami nem tetszik akkor agyonvernek, megölnek és elásnak. Azért minden dudáló ilyen, merrt 1926ban Sebastian Horn kitalálta, hogy a dudát csak kemény emberek nyomhatják. Ma minden autóban van egy érzékelő és csak ilyen embereknek működik a duda!


Nem, nem csak kemény emberek dudálnak. Dudálnak a vézna gyíkok is, a mamák is, a papák is, a nők is. Még egy terhes kismama is dudál, pedig ő nem csapkod meg...

2012. jún. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
#5, #6. Neked melyik az anyanyelved? Roppant nehéz értelmezni amiket írsz, és sokszor úgy látom, hogy a kérdést sem mindig érted! A helyesírást inkább nem is említem.
2012. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Én nem tartom magam agresszívnek,mégis rohadtul bosszant,hogy az ilyen esetek 90%-ban még nekiállnak még pofázni,hogy mennyi só kerüljön este a tarhonyára..

Aki veszi a bátorságot,hogy lefoglaljon egy sávot a kettőből,az számoljon ilyen jelenségekkel!

Ja,hogy szegény gyalogosnak ne kelljen 30 métert sétálnia a következő saroktól?...

2012. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
14:05 Látom itt a vakáció és nincsen akinek taníthatnád a helyesírást! Esetleg magadra ismertél a dudálósok között?
2012. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!