Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tegnap kaptunk az uncsi...

Tegnap kaptunk az uncsi tesomtol:snikers és twix csokit, a tesomtol nekem adta mind. És betettem a csokit a szekrenyembe. (? )

Figyelt kérdés
Másnap nem ettem meg az övét. De nem is naon votam otthon és hazatértek nem találom a csokit szólok anyunak és ő aszondja h odaadta egy ismerosünknek. És azt a csokit se találom ameiket én kaptam anyuektol mikulasra.most mit csinaljak?

2013. dec. 7. 18:14
1 2
 1/13 aspikami ***** válasza:
58%
Irigyellek, hogy ekkora problémáid vannak.
2013. dec. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Szólj anyudnak ,hogy kivànod a csokit.Ha elajandèkozta amitkaptàl vegyen újat a boltba.Én is anyuka vagyok ès sosem ajàndèkozgatom el a gyerekeim cuccait kèrdezès nèlkül.Ő sem örülne ha a sminkjeit elkoboznàd.
2013. dec. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
oohh igen,,,kegyetlen gyermekévek...
2013. dec. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Tanuld meg az anyanyelved alapvető helyesírási szabályait.
2013. dec. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Bogika, lehet hogy a nyelvtankönyved alá rejtette. Fújd le a könyvről a port és miközben a csokit majszolod, olvasgass.
2013. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Jó, az egy dolog, hogy a helyeíráa förtelmes. De attól még az anyja jogosan veszi el a cuccokat, amiket ő kapott? Marhára nem. Tudom, milyen érzés, az enyém is azt csinálta, és az a poén, hogy ma sem érti, ez miért nem volt etikus (és az szte jó válasz, hogy már akkor is kövér voltál, nem kellett neked több csoki... de a plüsseimmel, mindennel ezt csinálta). Most mondd meg neki, hogy az a tied, és nagyon rosszul esett, hogy elvitte.
2013. dec. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tanuld meg az anyanyelved alapvető helyesírási szabályait. és a másik aki ilyesmit irt:képzeld ez rövidötések..és a telom adta ki ha értelmetlenül van irva..-.- ennyii
2013. dec. 7. 19:55
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Könnyű a telefonra hivatkozni. Egyszerűen állítsd át az autokorrekciót normálra. Kb. 1 perccel tovább fog csak tartani az üzenetek írása, de máris nem fogsz olyan hatást kelteni az emberekben, hogy mennyire buta vagy.
2013. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
tom h meglehet csináni azt is h h ..de azé jo amikor jot ad ki..ezé marad igy.
2013. dec. 7. 20:08
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem sok mindent tudsz tenni. Esetleg megmondhatod neki, hogy rosszul esett. Egyébként nekem felnőttként is rosszul esne, ha valaki elvenné a csokimat, csak most könnyen megoldanám, mert vennék magamnak másikat. Egy gyerekkel ezt csinálni elég nagy szemétség, akárki akármit mond. Soha nem tennék ilyet a gyerekemmel.

Én is láttam ilyet. A férjem szülei elváltak és apósom rendszeresen járt külföldre üzleti ügyben, ahonnan mindig hozott a gyerekeinek egy nagy doboz csokit. Akkor még itthon nem volt ekkora választék, olyan különleges csokikról csak álmodoztunk. Anyósom ezeket rendszeresen elvette, majd felfalta, felzabálta a szintén elvált barátnőivel és közben olyan magasztos témákról beszélgettek, hogy ki milyenre fesse a körmét. Szerintem ez egy utolsó aljas dolog volt, még 15 év után is felfordul tőle a gyomrom. Lehet, hogy nem tűnik olyan fontos dolognak, de nagyon sok mindent elárul az ember jelleméről és ez be is bizonyosodott az évek során.

2013. dec. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!