Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek ennyire kikészülve?

Figyelt kérdés
Apukám alkoholista, szinte mindennap veszekednek ez miatt a szüleim, egész életemben ezt kellett hallgatnom. Ráadásul van egy betegségem, ami miatt nem biztos, hogy lehet majd gyerekem és a suli miatt is ideges vagyok gyakran mert elég nehéz. Szóval már ott tartok, hogy ha már leejtek valamit elkezdem a bőgést, tiszta idegroncs vagyok. L/20

2013. dec. 13. 19:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy volt egy barátom akivel 2 évig együtt voltam és vert, a mostani barátom pedig el akar jegyezni és ettől is félek, nem érzem, hogy kész vagyok erre főleg, hogy ennyire kivagyok mostanában, és csak egyre rosszabb minden, semmit se tudok feldolgozni
2013. dec. 13. 19:50
 2/11 anonim ***** válasza:
Komolyan kérdezem, pszichológushoz miért nem mész el? Tele lehetsz szorongással és az magukától nem múlik el.
2013. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Te 2 évig együtt voltál olyannal, aki vert? Mindezt 20 évesen?


Azonnal irány a szakrendelőben a pszichiátria.

2013. dec. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Anyukádnak már rég el kellett volna válnia, hogy nyugodtabb életetek legyen apukád nélkül. Nekem is ilyen apukám, de anyukám még kiskoromban elhagyta, mert ezt nem lehet bírni!

Kérd szakember segítségét!

Próbálj beszélni anyukáddal, talán ketten elköltözhetnétek albérletbe.

2013. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nyugodj meg
2013. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem birnák senkinek se beszélni ezekről, még leirni is nehéz. Nincs pénzünk elköltözni, mert én még tanulok egy fizetésből meg nem menne.
2013. dec. 13. 20:37
 7/11 anonim ***** válasza:
És suli mellett nem tudsz dolgozni? Sokan dolgoznak egyetem/fősuli mellett. Én is úgy tanultam tovább, hogy dolgoztam is mellette. Szerintem ennyit bőven megérne a nyugalmatok.
2013. dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szeretik egymást anyum ugyse hagyná el
2013. dec. 13. 21:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát remélem, te nem anyukád példáját követed és kezedbe veszed az életed irányítását.
2013. dec. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van valamennyi pénzed terápiára? Mert vannak olyanok is, amiken nem kell elmondani a bajt, vagy csak ennyire érintőlegesen, mint itt nekünk.

Kb. havonta 1-szer kell menni, és 5-8E Ft alkalmanként, amiket ismerek és sokfélét ismerek.

2013. dec. 14. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!