Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindenkitől azt hallom hogy...

Mindenkitől azt hallom hogy szilveszteri bálba mennek és milyen jó lesz. Úgy mennék én is de nem lehet. Hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés

20-as éveink végén 30-as elején járó pár vagyunk. 2010-ben voltunk utoljára házon kívül. 3 éves lesz a gyermekünk és sehova nem mehetünk. Mert nem tudom kire hagyna. Anyósom, apósom, anyukám nagyon régen meghaltak. Apu pedig fél órát sem bír ki a gyerekkel.

Olyan irigy vagyok. Ángyim 40-es nő, de állandóan báloznak a férjével. Pedig neki is a legkisebb gyerek 3 éves. Barátnőmék is mennek, nekik egy 2 éves és egy 4 hónapos gyermekük van. De ott az anyja, a testvére (aki nem mozdul ki) és a nagyanyja is aki vigyázz a gyermekeire.

Az én gyermekem nem volt tőlem még távol egy óránál tovább. És ez így nagyon nehéz. De mégis mit tehetnék? (Költői kérdés.)


2013. dec. 22. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hívsz fel egy babysittert?
2013. dec. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
próbáljátok rászoktatni a távolságra, hogy ne legyen az ha nem lát valamelyikőtöket, akkor fél óra múlva hiszti legyen. utána ha ez sikerült, akkor fogadjatok arra az éjszakára egy bébiszittert aki vigyáz a gyerekre amíg távol vagytok.
2013. dec. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szervezz házibulit a gyerekes barátaiddal. Mindenki hozza a csemetét, azok elugrálnak ott és ti is kikapcsolódtok.
2013. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hívjatok babysittert szerintem is.
2013. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért nem kéred meg az egyik barátnőd anyukáját, ha jóban vagytok, hogy vigyázzon rá?
2013. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem is a hiszti. Csak tudod idegenkedek nagyon egy babysittertől. És ki lenne aki elvállalná pont szilveszterkor? A csalàdban soha nem volt szükség idegenre. Dédik, nagyik, testvérek összetartottak de egyik pillanatról a másikra a 8 fős családból 4en maradtunk.

A kisgyerekes hàzibuli jó ötlet lenne de nem jönne el senki.

2013. dec. 22. 21:09
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy barátnőm anyukàja vigyázna rá.
2013. dec. 22. 21:10
 8/11 anonim ***** válasza:
A legrosszabb ha folyton másokra gondosz, de jó nekik, én is szeretnék stb. Ez csak még rosszabbá teszi a dolgot. Fogadd el, hogy neked otthon kell maradni és szervezd meg, hogy jól érezétek magatokat. A családos házibuli szerintem is nagyon jó ötlet. Szerintem minden csak leleményeség kérdése.
2013. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Szerintem semmi rossz nincs abban ha arra az egy éjszakára babyszittere bízod a gyereket! Három éves lesz, neki is az lesz a legjobb ha megszokja, hogy a szülei néha elmennek nélküle. Ráadásul aki ezen a napon elvállalja valószínűleg megbízható. És hangsúlyozom 3 éves, ha szereti a gyerekeket az illető nem hiszem, hogy bármi bántótása esne a kicsinek. :)
2013. dec. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha pesti vagy én vigyázok szivesen a gyerekre nalunk ellehet egy kis jelképes pezsgőt desszertet kértek mindig cserébe a szülőktől 2 gyerekre vigyazok iden 2 es 4 evesek
2013. dec. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!