Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha veled a testvéred felvetetn...

Ha veled a testvéred felvetetne 3 millió Forint hitelt, és megigérné hogy fizeti és nem fizeti, elmennél-e ügyvédhez és indítanál-e ellene polgári pert? Méltatlan a saját testvéredet perbe fogni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 25. 21:02
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Nézd az erőszak nem megoldás szerintem,utánna még én mehetnék dutyiba
2013. dec. 25. 21:30
 12/36 anonim ***** válasza:
84%
Ez a Te döntésed volt, hamarabb kell mérlegelni...
2013. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
93%
Hányszor teszed még fel,ezt a kérdést? Csúnyán átvert a családod, de semmit nem tudsz bizonyítani. Tanulj belöle.
2013. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
96%

Te már írtál ki kérdést erről. A bátyád beszélt rá az 5 milliós hitelre, mert neki a bank nem adott, és kellett a terepjáró BMW neki..

Hát tudod, azt hogy hiszékeny vagy az egy dolog..de buta is.. Eleve nem is vettem volna fel kölcsönt, tudva hogy a bankok már elutasították (azért ennek oka volt) és kocsi kell neki...

Perelhetsz, csak nem biztos hogy nyerni fogsz..A bátyád ügyvédje egy bírósági per esetén simán sarokba szorítana a következő kérdéssel

- szegezett fegyvert a bátyád a homlokodra, hogy már pedig vedd fel neki a hitelt?

- van írásos szerződés közted és a bátyád között??

Nem és nincs?? Akkor nincs több kérdés..

2013. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Nem ezt kérdeztem!

Azt kérdeztem hogy beperelnéd e a saját testvéreded?

Ez a kérdés!

2013. dec. 25. 21:42
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Pedig hiába mondaná bárki, hogy beperelné a testvérét, a legfontosabb kérdés akkor is az:

Van róla bármiféle papírod, hogy te pénzt adtál neki kölcsön? Ha nincs, akkor testvér ide vagy oda, a pereskedés nem olyan kérdés, hogy méltatlan-e vagy sem. Akkor esélyed sincs.

2013. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
86%

az erőszak nem megoldás?:)

hol élsz te csodaországban?

ez a baj a túlcivilizált emberekkel,hogy még egy ekkora őket ért kár esetén sem képesek megvédeni sem a jogaikat,sem az érdekeiket.

meg dutyi?

nem megölni kell,csak annyira megdolgozni,hogy együttműködő legyen és maradjon a hitelfelvétel alatt.

2013. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Van róla papírom!

Nézd nem ez a kérdés,hogy megnyerem e a pert vagy nem.

Az a kérdés hogy milyen dolog a testvérdet perelni?

2013. dec. 25. 21:57
 19/36 anonim ***** válasza:
80%

Ha számomra nagy pénzről van szó, akkor beperelném, de csak akkor ha megalapozottan úgy gondolnám, hogy különösebb érzelmek nélkül végig tudom csinálni a pereskedést. Érzelemmentesen kell nézni a dolgot, egy külső személy megpróbál igazságot tenni a családi ügyben.


Különösen akkor rossz a pereskedés, ha valami igazságtalan dolog miatt bukod a pert, például nincs megfelelő papírod a kölcsönről. Ekkor nemcsak elveszted a kölcsönt, fizetsz egy csomó pénzt az ügyvédnek, hanem még a büszkeséged is csorbát szenved. Utána nincs sok esély hogy valaha kibékülsz a testvéreddel.

2013. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
91%

Méltatlan? Az nem méltatlan, hogy valaki megkárosítja és kihasználja a testvérét?


Amúgy meg múltkor még nem volt szó arról, hogy van papírod, hanem azt mondtad, hogy családon belül az ember ugyebár nem gondol rá...Legalábbis így emlékszem. Se a kocsi nincs a neveden, a pénzt meg KP adtad oda...

2013. dec. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!