Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám csak olcsó dolgokat...

Apám csak olcsó dolgokat vesz. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy elég sok pénze van, de tipikusan az a gazdag ember, aki 10 ft miatt az olcsóbb terméket veszi meg.

Szóval az a helyzet, hogy annyira undorító kaják vannak itthon, hogy sokszor nem tudok mit enni. A legolcsóbb virsli, amit a kutyánk sem eszik meg, a májkrém, aminek macskakaja szaga van, májat sosem látott.. Mindenből a leggagyibbat, legolcsóbbat veszi meg. Múltkor megkértem, hogy vegyen nekem egy picit jobb minőségű párizsit, erre hozott 1 kilósat, ami 230 ft-ba került, a hús benne 13% volt.


Más dolgokban is ilyen, gagyi kínai tv (1,5 éve kiégett egy ilyen a szobámban, de ezután sem esik le neki a tantusz), 2 hónap alatt szétjárt 1000 ft-os cipő..


Anyukám már feladta, inkább hisztizik pár napot, hogy legalább a deichmannban vegyünk nekem cipőt, de kaja témában semmit sem tudott elérni.


Mit tegyek? Nem akarok ilyen szemeteket enni, szerintem gusztustalan..


2013. dec. 26. 19:44
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
És az a baj, hogy muszáj vagyok ezeket megenni, mert nem tudok mit reggelizni, vacsizni. Volt, hogy napokig ment a hasam egy 200 g-100 ft-os májkrém után..
2013. dec. 26. 19:47
 2/31 anonim ***** válasza:
84%
Anyukád nem dolgozik? Vegyetek az ő fizetéséből, ha ilyen smucig. Egyébként nem értem miért jó szemét kaját enni. Mutass neki kimutatásokat, hogy hogy függ össze a rák és a szemét kaja...
2013. dec. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
25%
jó faszari apád van :D amúgy ha meg nem tetszik menj el dolgozni,majd te is megtudod magad kenyeréből mire fog telni...
2013. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Mert olcsó. A pénz mindene.. Az, hogy x most éppen akciós, 20 ft-tal olcsóbb a szokásosnál, és vesz belőle vagy 5 kartonnal.

Ne kövezzetek meg, de egy kicsit buta, az egészséghez egy picit sem ért, nem is érdekli.


Anya nem dolgozik, mert minek, apa rengeteget keres.

2013. dec. 26. 19:50
 5/31 anonim ***** válasza:
68%

Na, tessék. Ékes példája annak, hogyan szolgáltatja ki magát egy lusta anya a férjének. Be kéne másolni a pár nappal ezelőtt feltett kérdéshez, hogy miért is olyan jó háztatrásbelinek lenni...


Anyukád szépen emelje fel a kis popóját és menjen el dolgozni. Problémád meg is van oldva, az ő fizetéséből simán kijönne a pénz minőségi kajára. Aztán anyád szívja csak a levét annak, hogy kit is választott.

2013. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%
Apukad elotte csoringer volt, es nelkulozott, vagy mindig volt penz a nagymamaeknal?! Mert ha ah elso, akkor valoszinuleg megragadt a sporolos "korban". Ha a masodik, akkor ne sertodj meg, siman igenytelen! :/ A szembeszomszedaim pont ilyenek. Bar a gyerekeket jo cuccokban jaratjak, mert ugye a kulcsiny, iskola.... De a szar kajakat tomenytelen hozzak haza, es ők a no meg a pasi is izlestelen igenytelen,de roluk tudon hogy anno csoringerek voltak, szal lehet ezert.
2013. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
58%
Akkor meg viseljétek a következményeit. Ezért nem tartatnám el magam senkivel.
2013. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Keres munkát, de sehova sem veszik fel.

Régen dolgozott, de közös kasszán voltak, így ugyanez volt a helyzet. Na meg apám jár vásárolni... Anyának jogsija sincs, míg hazacipeli megszakad (ritkán jár itt busz)

2013. dec. 26. 19:54
 9/31 anonim ***** válasza:
67%
Anyád jólelb*szta. Egyet tudok tanácsolni, tanulj a hibájából és sose tartasd el magad. Ha majd dolgozol, tudsz magadnak venni normális kaját, addig sajnos nem tudsz sokmindent csinálni.
2013. dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
52%
miért nem anyukád vásárol?üljetek le,nézzétek meg együtt 3-an mit kell venni,és menjen el anyukád.egy dolog hogy nem pont azt veszi meg,de akkor rendes kaja lesz otthon.amúgy az én apám is ilyen,képes megvenni a tescos virslit(90százalék víz)..de így hogy a páromnak van keresete,többnyire mi vásárolunk
2013. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!