Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vélemény arról a szülőről,...

Vélemény arról a szülőről, aki öngyilkosságba hajszolja a gyermekét, majd kísérlet után mindent ugyanúgy folytat, és mintha semmi nem történt volna?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 19:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%
Dehogynem nincs. Nekem is volt ismerősöm, akivel elbánt az élet. Az apja egy szívtelen féreg, aki csak bántotta, mert sosem szerette a saját fiát, mindig gáncsolta, mindig leszólta, hosszú-hosszú évekig úgy bánt vele, ahogy más jóérzésű ember a kutyájával nem bánna. Amikor úgy látta, megtalálta élete szerelmét, de a nő a gyerek születése után nem sokkal kirakta és közölte, hogy takarodjon amerre akar, hazaköltözött, totál szétesett, végül öngyilkos lett. Itt nem csak a szülő a ludas, mert nem az apa volt az utolsó csepp a pohárban, de nagyon sokban hozzájárult a fia halálához.
2013. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
31%
Olvassátok el Jeffrey Eugenides Öngyilkos szüzek című könyvét és mindjárt nem lesztek ilyen ítélkezőek.
2013. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
14%

Öngyilkos csak egy gyáva ember lesz!

Egy ember annyi mindent kibír, börtönt, szülők elvesztését stb. Mégsem lesz öngyilkos mert nem gyáva!

2013. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
75%

# 12/13


Mindenki életében vannak olyan idők amikor sokkal egyszerűbb lenne Dunába ugrani mégsem teszi meg mindenki.

2013. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Én nem hallgatom tovább ezt az undorító szennyet, amit az öngyilkosokra dobáltok...És ez esetben gyermekekről szól a kérdés... Ti nem szégyenlitek magatokat?nektek fogalmatok sincs semmiről. Így elítélni a magányos, reményvesztett embereket? Ti nem szégyenlitek magatokat, hm?????


11-es megkérnélek, hogy nyomj egy moderáló gombot! Nagyon köszönöm!!!

2013. dec. 28. 20:12
 16/22 A kérdező kommentje:
vagy akárki más
2013. dec. 28. 20:13
 17/22 anonim ***** válasza:
30%
Szégyelld magad te kérdező, mi csak válaszoltnk.
2013. dec. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
71%
Úgy látom, kissé összehordta a szemetet a szél ennél a kérdésnél...
2013. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem a gyáva ember marad életben. Vajon mennyi erő és bátorság kell egy öngyilkossághoz?

Egyébként is, mi ez a rossz duma? Terheld agyon a saját gyereked idegrendszerét, hátha mégsem roppan össze?


Volt egy ilyen osztálytársam. Sajnos a háttér történetet nem tudom, senki nem mesélte el... A metró alá ugrott a lány. Csak annyit tudtunk, hogy a szülei megkeserítették az életét. Hiába volt szép, tehetséges és okos, hiába tette le sorra a kitűnő érettségiket előrehozottan, a nővére volt mindig a favorit, vele meg úgy bántak, mint egy darab hússal.

Az ugrást sajnos túlélte, de egész életére nyomorék maradt. Az apja néhány hónapig járt vele fejlesztő foglalkozásra, de aztán az is abbamaradt... Azóta egyedül kell boldogulnia, gyakorlatilag értelmi fogyatékosként. A szakmai évet harmadszor bukta el, amikor én levizsgáztam és eljöttem. Nem tudom, mi van vele.


Egyszer elmesélt valaki itt egy történetet két lánytestvérről, akik szó szerint tökéletesek voltak. Percre pontos napirendjük volt, soha nem mozdultak ki sehová, élére vasalt ruhában jártak és a legjobb jegyeket vitték haza. Egészen addig, amíg egy nap az egyik lány kiugrott az ablakon (az 5.-en laktak), és meghalt. A szülők rácsot szereltek az ablakra, és a fiatalabb lány magántanuló lett. Fél év múlva felvágta az ereit.


Az a véleményem, hogy az emberi hülyeség végtelen, és ez nagyon szomorú.

2013. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó, ezt már én is hallottam...


Amúgy ha a kérdező egy kicsit jobban kifejtené, hogy most mi is van, akkor nem gyűlne itt össze a szemét. Ennyi...

2013. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!