Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni, ha valakit...

Mit lehet tenni, ha valakit lelkileg terrorizálnak, kifigyelik a magánügyeit, és pletykálnak róla, olyanokat ami nem is igaz, meg kinevetik, lenézik, és öngyilkosságba akarják hajszolni? Ilyenkor miért nem segít senki?

Figyelt kérdés

#lelki terror #öngyilkosságba hajszolás
2012. júl. 13. 19:12
 1/6 anonim válasza:
Pszichológushoz kell fordulni, ezekkel a hülyékkel meg nem törődni!
2012. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pszihológus.Azokat az id*ótákat meg sz*rd le.Enged el a füled mellet amit mondanak
2012. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán ezek az idézetek segítenek.


Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...”


"A nagy emberek a gondolatokról elmélkednek

Az átlag emberek a cselekedetekről diskurálnak

A kis emberek mindig a másikról beszélnek"


Szeresd az ellenségeid és a rosszakaróid is. Rövidesen belebolondulnak.

2012. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pszichológus helyett inkább azt javasolnám, hogy járj emelt fővel. Igyekezz ne tenni olyanokat, amelyek miatt kellemetlen helyzetbe hozhatnak, ha pedig valótlanságokat terjesztenek rólad, akkor közöld, hogy ezek nem igazak. Akik anélkül elhiszik azokat, hogy meggyőződnének róla, azok amúgy sem lesznek a barátaid.


Amiért kinevetnek és lenéznek, ha valóban jogos a részükről, próbálj változtatni rajta. Egyébként pedig ne foglalkozz velük. Ha tudod, hogy nincs igazuk, miért adnál a véleményükre?


És keresd meg azokat az embereket, akik örömöt okoznak neked, nem kellemetlenségeket.

2012. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

már évekkel ezelőtt volt, hogy okot adtam erre, h kinevessenek, lenézzenek, terrorizáljanak... Azóta tudtommal nem, sőt kerülöm őket, és megpróbálok nem foglalkozni velük - esetleg annyi, h már tényleg csak néha megnézem a nyilvános, tehát mindenki számára látható profiljukat, vagy egyiküknek a szintén bárki által látogatható munkahelyét... Ezzel szemben ők követik minden lépésemet, h mit netezek, meg írogatnak itt nekem gyk-n és célozgatnak, és emögött egyáltalán nem érzek se segítőkészséget, se empátiát, se őszinteséget, se jóindulatot, csak az ellenkezőjét, ennyi lehúzással meg h mégjobban lerántanak a szakadékba, képtelen vagyok továbblépni és jobban lenni...

és még ők mondják rólam, h betegesen meg mániásan ragaszkodok, meg bizarr vagyok! Hát nem én kukkolom ilyen perverz módon meg aljasul h más mit netezik! Fogalmam sincs, miért, nem szoktam érdekeseket írni, annyira beteg sem vagyok, csak ilyen mániás depresszió -szerű, amin azért nem kicsit ront ez a sok szorongás miattuk! Fogalmam sincs, miért nem szállnak már le rólam, talán egy mondatom miatt amit elkeseredettségemben írtam, de utána már mindig azt irtam h long live és így is gondoltam! És nem érdekel egyáltalán h milyen módszerrel leskelődnek, sztem undorító, meg az ilyenért fel is jelenthetnek vkit! ha ettől érzik jól magukat, h összefognak egy egyébként is szerencsétlen, magányos, beteg ember ellen és bántják úgy h nekik megvan mindenük, csak azért mert szemét volt velük, mert nagyon megbántották, ám legyen de remélem egy erősebb embertől egyszer visszakapják és megtudják h milyen az ha ennyire bántanak meg megaláznak egy ártatlan embert!

Én csak szeretném lezárni mindezt mindörökre, barátkozni sem akarok már többet velük (de mással se mert ezek után már képtelen vagyok bárkiben is megbízni, a többiről már nem is beszélve, szerelem és hasonlók - nem mintha ez egy pillanatig is fájna nekik, mert az ilyen emberek úgy látszik annak örülnek csak ha nekik minél több van, másnak meg minél kevesebb)

2012. júl. 20. 11:23
 6/6 anonim válasza:
100%
Ezen tettük ezeknek a személyeknek zaklatásként fogható fel. Menjen be a rendőrségre, jelentse fel őket. Egyébként meg igazuk van az előző kommentereknek: ne foglalkozzon velük.
2012. okt. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!