Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Hogyan deríthetném ki, hogy ki a biológiai szüleim? Többi lent.

Figyelt kérdés
A napokban felmertül bennem,és nem hagy nyugodni.Egész nap ezen kattogok,másra szinte gondolni sem tudok.Imádom a szüleimet és nem az a célom,hogy őket megbántsam,de furdal a kíváncsiság,hogy kik ők,stb... segítsetek kérlek,pár nap alatt hogyan derítsem ki? a nevüket tudom.

2014. jan. 4. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
ha jó a kapcsolatod a jelenlegi szüleiddel, akkor szerintem mond el nekik. Hátha tudnak segíteni. Ne hagyd ki őket! Mond el, hogy szereted őket, és rettenetesen kíváncsi vagy!
2014. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
kérd a szüleid segítségét. Ahonnan örökbefogadtak, oda kell elmenni, ott talán tudnak segíteni.
2014. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

tudják,legalábbis Anyukámnak elmondtam.

15 éves lány vagyok

!

2014. jan. 4. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne bolygasd a témát, a nevelőszüleidet ne húzd bele.


Ezeknek a dolgoknak ritkán van jó vége. Először meg tudod kik ők, aztán, hogy hol laknak, aztán esetleg találkozni akarsz velük és esetleg ekkor jön az első pofon, hogy konkrétan elküldenek az igazi szüleid a búsba.

2014. jan. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!