Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy az apukámmal...

Mit tegyek hogy az apukámmal békességben legyek?

Figyelt kérdés
40 éves az apám,szinte kiismerhetetlen.Sosem tudom hogy "ki" az apám.egy ideig szerethető,de aztán ú.mond elsötétül.Egy folytában azt hiszi,hogy megvezetem.

2014. jan. 5. 12:03
 1/5 PureGame ***** válasza:
Próbálj vele egy nyugodt pillanatában erről őszintén beszélni. Ha nem megy, akkor legyél vele következetes minden helyzetben és soha ne emeld fel a hangodat egy vitában sem. Nem azt mondom, hogy ne állj ki a véleményed mellett, de azt megfelelő formában tedd.
2014. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Segítenél,hogy ezt hogyan tegyem meg?
2014. jan. 5. 12:27
 3/5 PureGame ***** válasza:
Lehet, hogy hangulatember apukád vagy nagyban befolyásolja valami a kedélyállapotát. Nem tudom. Legjobb lenne kicsit kiismerni és elkapni egy olyan pillanatban, amikor tud rád érdemben figyelni és akkor felvázolni, hogy te szereted stb, de ezen próbáljatok meg változtatni valahogy, mert téged ez nagyon bánt. Aztán meglátod, hogy milyen nézeteket képvisel, egyáltalán hajlandó-e enyhíteni a feszültséget. Ha nem lehet vele sehogy sem dűlőre jutni, akkor ahogy már mondtam, legyél következetes, éld az életed és utasítsd el határozottan a téged érő hamis vádakat, tényezőket. Van tesód egyébként? Mennyi idős vagy? Anyukáddal együtt éltek?
2014. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget! :)


remélem javulni fog hamar az apámmal a kapcsolatom!

Két testvérem van egy fiu(5 éves) és egy lány(11 éves)

az öcsém makk egészséges,a hugom down szindrómás.

13 éves vagyok!

2014. jan. 5. 14:22
 5/5 A kérdező kommentje:
ja és igen együtt élünk anyuval!
2014. jan. 5. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!